Bol keseden atmak kolay

İyi Parti İl Başkanı Mehmet İnkaya, haftalık basın toplantısında konuştu. Başkan İnkaya, seçimden önce verilen vaatlerin ne zaman hayata geçirileceğini sordu

Bol keseden atmak kolay
Bol keseden atmak kolay Admin
Bu içerik 359 kez okundu.

“Afyonkarahisar’da  catandaşın AKP den beklentileri var” diyen İyi Parti İl Başkanı Mehmet İnkaya, “Vatandaş seçimler öncesi verilen vaatlerin biran önce gerçekleşmesini bekliyor. Havaalanının biran önce açılmasını bekliyor. Şehrimizin sıkışan trafiğine biran önce çözüm bekliyor. Raylı sistemin yapımına ne zaman geçileceğini merak ediyor.  İyi Partinin projeleri arasındaki, Jeotermal enerjinin ısınmada ne zaman kullanılacağını bekliyor. Bu proje İyi Parti tarafından dillendirildiğinde ‘Ayağı yere basmayan proje’ diyen AKP daha sonra, projeyi sahiplenmişti. Yani vatandaş icraatlara geçilmesini bekliyor. Seçimler sırasında, ‘İktidarda AKP var her dediğimiz olur’ diye vaatlerde bulunanlar haydi bakalım görelim sizleri. Bol keseden atmak kolay”

Rüyanızda göremezsiniz

“31 Mart’ta zar zor kurtardığınız başkanlığı bir dahaki sefere rüyanızda da göremezsiniz” diyen Başkan İnkaya, “Aslında vatandaş size bir uyarıda bulundu, ‘Eğer iyi hizmet etmezseniz bir dahaki seçimlerde AKP’nin işini bitireceğiz’ dedi.  Vatandaş daha neler mi dedi.  17 yıldır iktidardasınız Jeotermal li ısınmayı şehrin tamamına yayamadınız dedi. Enflasyonu önleyemediniz dedi. Sağlıkta kaliteli hizmet veremediniz dedi. Hastanelerde yığınlarla insan baştan savma kontrollerle geçiştirilmekte, ne günde 150 hasta bakan doktor memnun, ne 2 dakikada muayene olan hasta memnun. Yandaşları kayırıyorsunuz bizler de  bu ülkenin vatandaşıyız dedi. Teröre çözüm bulmadınız dedi.(şehit haberlerinde ağlamaktan gözümüzde yaş kalmadı dedi”

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yasak ilgiyi arttırdı
Yasak ilgiyi arttırdı
Asfalt sezonu başladı
Asfalt sezonu başladı