Nereden nereye

2009 yılından 2019 yılına kadar Afyonkarahisar Belediye Başkanlığı görevini yürüttükten sonra 31 Mart’ta yapılan mahalli seçim sonrasında İl Genel Meclisi Başkanlığına seçilen Burhanettin Çoban 10 yılda yaptığı çalışmaları 300 sayfadan oluşan “Nereden Nereye” isimli kitapta topladı.

Nereden nereye
Nereden nereye Admin
Bu içerik 950 kez okundu.

İki dönem Afyonkarahisar Belediye Başkanlığı görevini yapan Afyonkarahisar eski Belediye Başkanı Burhanettin Çoban yaptığı hizmetleri 300 sayfalık kitapta topladı. Başkan Çoban, “2009-2019 yatırımlarla dolu 10 yıl” başlığı adı altında hizmetlerini  ‘Nereden Nereye’ ismini verdiği kitapta topladı. Kitapta Başkan Çoban’ın 10 yıllık görevi süresinde Afyonkarahisar il merkezine yaptığı hizmetler fotoğraflı olarak anlatıldı.

GÜZEL İŞLERE İMZA ATTIK

Afyonkarahisar Belediyesi yayınları arasında yer alan kitabın başlangıcına sunuş yazısı yazan eski Başkan Burhanettin Çoban, “Son on yılda güzel işlere imza attık. Güzeli güzel yapan inancımızdı, ideallerimizdi, bizi biz yapan değerlerimizdi. Azmimiz, zihin dünyamıza ayak uydurdu. Hayalimizdeki şehri inşa etme yolunda attık adımlarımızı. Oy kaygısı taşımadık. Yaşanabilir bir şehir dedik. Hiç durmadan”

GÖNÜL HUZURUYLA DEVREDİYORUM

Eski Başkan Burhanettin Çoban sunuş yazısının son bölümünde, “Her kul gibi eksik bize, mükemmellik Allah’a mahsustur. Sizleri il Belediye Başkanı olarak son defa selamlarken bayrağı daha yükseğe taşımaları temennilerimle görevi benden sonraki arkadaşlarıma gönül huzuruyla devrediyorum. Bütün vatandaşlarımıza ve hemşerilerime sağlıklı ve huzur dolu bir gelecek diliyorum” dedi.

ODAK ÖZEL HABER/AHMET SARLIK

 RESİM ALTI:

Eski Belediye Başkanı Burhanettin Çoban 10 yıl boyunca yaptığı hizmetlerini anlatırken, Afyonkarahisar’a ilk kez yapılan yatırımları da geniş biçimde kitabında yer verdi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yasak ilgiyi arttırdı
Yasak ilgiyi arttırdı
Asfalt sezonu başladı
Asfalt sezonu başladı