Bir yıldız doğuyor

Afyonkarahisar’lı işadamı Hüseyin Özharputlu tarafından proje organizatörlüğü yapılan “Bir yıldız doğuyor” çalışması kapsamında ihtiyaç sahibi öğrencilerin masrafını karşılamak için güzel bir çalışma başlatıldı

Bir yıldız doğuyor
Bir yıldız doğuyor Admin
Bu içerik 2625 kez okundu.

Proje Organizatörlüğünü Hüseyin Özharputlu’nun yaptığı ihtiyaç sahibi öğrencilerin eğitim masraflarına katkı sağlamak amacıyla başlatılan “Bir yıldız doğuyor” projesinde çalışmalar başladı. Proje kapsamında 1971 model Mercedes marka otomobil alındı. Bu aracın tüm aksamı yenilenecek ve tamir edilecek. Bu kapsamda araç kaporta ve şasesi kazınıp göçükler, çürükler onarılacak. Araç yeniden boyanacak. Aracın iç döşemeleri onarılacak ve tamamen yenilenecek. Araç fabrika çıkışı orijinaline en yakın hale getirilecek. Aracın tüm mekaniği, elektrik tesisatı, motoru, şanzımanı ve diğer aksamları onarılıp, yenilenecek. Araç en kaliteli işçilik ile en kaliteli parçalar ile en detaylı şekilde yenilenecek. Yenilenmiş araç açık artırma ile taliplisine satılacak. Geliri Afyon Eğitim Vakfı’na bağışlanacak”

Yıldız gönüllüler

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan İşadamı Hüseyin Özharputlu, “Aracımızın yenilenmesine maddi olarak katkı sağlayan Yıldız Gönüllülerimiz var. Şuan 31 kişiyiz projemizde toplamda 50 kişiye kadar gönüllü kabul edeceğiz. Benim projeme inanarak bana destek veren, bu konuya duyarsız kalmayarak beni yalnız bırakmayan Yıldız Gönüllü arkadaşlarıma sonsuz teşekkürler. Aracımızın kaporta, boya, elektrik, mekanik, motor, şanzıman işleri afyonda LTS Lider Teknik Otoda profesyonel ekiple uzmanca yapılacak. Diğer ihtiyaç duyulan aşamada il dışından konusunda uzman firmalardan destek alınacak”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yasak ilgiyi arttırdı
Yasak ilgiyi arttırdı
Asfalt sezonu başladı
Asfalt sezonu başladı