İkramlar hayran bıraktı

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin 75’inci Genel Kurulu kapsamında TOBB İkiz Kuleler önüne açılan Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Standı’nda, ATSO Meclis Başkanı Dr. Mehmet Sıtkı Merdivenci ile ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, misafirlere sucuk, lokum ve maden suyu ikram etti.

İkramlar hayran bıraktı
İkramlar hayran bıraktı Admin
Bu içerik 471 kez okundu.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin 75’inci Genel Kurulu programı çerçevesinde TOBB İkiz Kuleler’in önündeki alanda Oda ve Borsalar, yöresel ürünleri sergileyecekleri ve ikram edecekleri stantlar açtı. Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası da toplam 32 metrekarelik stantla yöresel ürün tanıtımına katıldı.  Sabah saatlerinde TOBB Yönetim Kurulu Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun, akşam saatlerinde ise Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay’ın Hisarcıklıoğlu ile ziyaret ettiği ATSO Standı, en çok ilgi gören stantlar arasında yer aldı.

ATSO heyeti ziyaret etti

TOBB 75’inci Genel Kurulu programında yer alan Anıtkabir ziyaretinin ardından ATSO Meclis Başkanı Dr. Mehmet Sıtkı Merdivenci, ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, ATSO Meclis Üyeleri ve TOBB Delegeleri Adnan Demirel, Ahmet Karakol, Halit Özutku, Metin İplikçioğlu, Mehmet Tamer Günel, Mustafa Şükrü Genelioğlu, TOBB Afyonkarahisar Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı Berna Tokman ve TOBB Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı Mustafa Özkan, ATSO Standı’nı ziyaret etti. Ziyaret sırasında Merdivenci ve Serteser, standın başına geçerek misafirlere ATSO’nın Coğrafi İşareti’ni aldığı Afyon Sucuğu, ünü dünyaya yayılan Afyon Lokumu ile maden suyu ikram etti. Merdivenci ve Serteser’in standın başına geçmesi ile standa olan ilgi daha da arttı.

5 bin kişiye yönelik tanıtım

Stant hakkında bir değerlendirmede bulunan ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, “Oda ve Borsalar’dan TOBB Genel Kurulu için Ankara’ya gelen ve yaklaşık 5 bin kişiye yönelik tanıtım standını açtık. Misafirlerimize ellerimizle sucuk pişirdik, lokum kestik ve maden suyumuzu dağıttık. Alandaki en büyük stantlardan birisini açtık ve standımızın önünde kuyruklar oluştu. Bu tanıtımda emeği geçen Cumhuriyet Sucukları’nın, Lokum Atölyesi’nin ve Avşar Maden Suları’nın sahiplerine, yöneticilerine ve çalışanlarına, bu standın kurulmasında emeği geçen herkese çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Gelecek yılda bekliyoruz

ATSO Meclis Başkanı Dr. Mehmet Sıtkı Merdivenci de, “Afyon’umuzun önde gelen ürünlerini tanıtmak amacıyla bu standı açtık. İlgi dolayısıyla memnunuz. Bu standı açarken bize destek olan Cumhuriyet Sucukları’na, Lokum Atölyesi’ne ve Avşar Maden Suları’na çok teşekkür ederiz. Gelecek yıl, ürünlerini tanıtmak isteyen tüm firmalarımızı da buraya bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Drone ile denetim
Drone ile denetim
Polise kürekle saldırdı
Polise kürekle saldırdı