Bin bayramlık bin gülümseme

Afyon İHH Ramazan ayı münasebetiyle yetim öksüz İhtiyaç sahiplerine ulaştırılmak üzere kampanya başlattı. İHH Dernek Başkanı Ahmet Ertürk vatandaşlardan destek beklediklerini dile getirdi.

Bin bayramlık bin gülümseme
Bin bayramlık bin gülümseme Admin
Bu içerik 617 kez okundu.

Yaklaşan Ramazan ayı nedeniyle bir kampanya başlattıklarını dile getiren İHH Dernek Başkanı Ahmet Ertürk, “Afyon İHH olarak 2014 yılında 327, 2015 yılında 639, 2016 yılında 1728, 2017 yılında 1861, 2018 de 2012 yetim, öksüz ve ihtiyaç sahibi çocuğumuza; bayram sevincini doyasıya yaşasınlar diyerek, bağışçılarımızın destek ve katılımıyla 100 TL tutarında bayramlık kıyafetler hediye edildi. Çocuklarımızın anneleri veya vasileriyle birlikte seçtikleri kıyafetleri giyerken yaşadıkları mutluluk, heyecan hepimizin hafızalarında yer etmiş durumdadır”

Destek bekliyoruz

Ertürk, “İnşallah bu yıl da, Ramazan ayının 15. günü yani Dünya Yetimler Günü’nde Afyon’daki en az 1000 yetim, öksüz ve ihtiyaç sahibi çocuğumuza ve 1000 Yemen’li yetim çocuğumuza hayırseverlerimizin ve gönüllülerimizin katkılarıyla 150 TL’lik bayramlık kıyafet hediye etmeyi planlamaktayız. Bu özel günde yaşanacak bereketi paylaşmak üzere tüm hayırseverlerimizin yardım ve desteklerine talibiz.  Ayrıca Afyon’da 1000 yardım kumanyası dağıtmayı 100’lerce ihtiyaç sahiplerine ayni ve nakdi yardım dağıtımını hedefliyoruz.  Belediye Binasının arkasındaki dernek binamıza ve Kadınana İmam Hatip Ortaokulu önündeki standımıza Tüm Afyonkarahisar’lı hayırseverlerimizi bekliyoruz”

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çad’daki vatandaşlarımız yurda döndü
Çad’daki vatandaşlarımız yurda döndü
Maske dağıtımı sürüyor
Maske dağıtımı sürüyor