Dualar Düzenli için

Cansuyu Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, Afyonkarahisar merkeze bağlı Salar Beldesi, Fatih Kur-an Kursunda üyeleri ve basın danışmanları olan rahmetli Barış Adem Düzenli adına bir mevlid programı düzenledi.

Dualar Düzenli için
Dualar Düzenli için Admin
Bu içerik 455 kez okundu.

Düzenlenen Mevlid programı önce verilen yemek ile başladı. Ardından Kur-an-ı Kerim tilaveti okundu, ilahiler söylendi, Mevlid-i Şerif okunmasının ardından program son olarak yapılan dua ile sona erdi. Cansuyu İl Temsilcisi Mehmet Demir yaptığı konuşmada, “ Yaklaşık bir ay önce Hakkın rahmetine kavuşan üyemiz ve basın danışmanımız Barış Adem Düzenli için, burada bir Mevlid-i Şerif programı düzenledik. Allah kabul etsin mekanı cennet olsun. Uzaktan ve yakından buraya teşrif ederek duada bulunan tüm dostlarımıza teşekkür ederim” dedi.

Katılım yoğun oldu

Programa Cansuyu Afyonkarahisar İl Temsilcisi Mehmet Demir’in yanı sıra, Saadet Partisi Afyonkarahisar İl Başkanı Adnan Şenel, İlçe Başkanı Hüseyin Ayva, Hüseyin Uğurlu, Anadolu Gençlik Derneği Başkanı Muharrem Coşkun, Müze Müdürü Mevlüt Üyümez, Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Ramazan Türkaslan, İlçe Başkanı Mehmet Uysal,Erbakan Vakfı Afyonkarahisar İl Başkanı Yusuf Tonbak ve çok sayıda davetli katıldı.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yasak ilgiyi arttırdı
Yasak ilgiyi arttırdı
Asfalt sezonu başladı
Asfalt sezonu başladı