Desteğini hiç esirgemedi

Afyonkarahisar ve İlçeleri Dayanışma Derneği'nin önderliğinde dernek yönetim ve onur kurulu üyeleri ile birlikte Ankara'da yaşayan Afyonkarahisarlılar 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde 3. kez Yenimahalle Belediye Başkanı seçilen Fethi Yaşar'a Yenimahalle Belediyesi'ndeki makamında hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Desteğini hiç esirgemedi
Desteğini hiç esirgemedi Admin
Bu içerik 1141 kez okundu.

Afyonkarahisar ve İlçeleri Dayanışma Derneği Genel Başkanı Mehmet Ali Özerkan ziyarette yaptığı konuşmasında, “Cumhuriyetimizin başkenti Ankara'nın en büyük merkez ilçelerinden Yenimahalle'de 2 dönemdir belediye başkanlığı görevini sürdüren, değerli hemşehrimiz ve gurur kaynağımız Sn. Fethi Yaşar'a, yerel seçimlerin ardından bir hayırlı olsun ziyaretinde bulunmak istedik. Yenimahalleli vatandaşlarımızın kendisini büyük bir teveccühle 3. kez başkanlık görevine getirmeleri, onu ne kadar sevdiklerinin ve inandıklarının somut bir göstergesidir. Tabi ki bizler de böylesi bir teveccühe layık görülen belediye başkanımızın, aynı zamanda hemşehrimiz olmasından dolayı da ayrıca gururlanıyoruz. Gerek dernek faaliyetlerimizde ve Afyonkarahisar ile ilgili etkinliklerimizde, gerekse Afyonkarahisar'dan gelen hemşehrilerimizin ihtiyaçlarının karşılanmasında hiç bir zaman bizden desteğini esirgemeyen, hemşehrilik bilincinin yerleşmesi için tüm katkıyı vermekten çekinmeyen medarı iftiharımız Sayın Fethi Yaşar'ın bu yeni dönemdeki görevinin kendisine ve Yenimahalle ilçemiz nezdinde tüm Ankara'ya hayırlı olmasını diliyoruz. Derneğimiz olarak bugüne kadar her zaman ve her platformda yanında olmaktan gurur duyduğumuz başkanımızın, bundan sonra da büyük bir destek ve coşkuyla yanında olmaya devam edeceğiz." dedi.

Yorulmadan çalışacağız

Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar da hemşehrilerinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "Ülke olarak zor zamanlardan geçtiğimiz bu günlerde, herşeyden önce yapmamız gereken şey birbirimize kenetlenmek ve birliğimizin beraberliğimizin bozulmasına izin vermemektir. Atatürk'ün kurduğu cumhuriyetin başkentinde belediye başkanlığı gibi bir makama gelmişsem, herkese eşit ve adil bir tutum içerisinde, doğru ve dürüst bir hizmet ilkesiyle hareket etmem gerektiğine inanıyorum. Çok şükür ki Yenimahalleli hemşehrilerime kendimi doğru anlatabilmişim ki beni bir kardeşleri, bir ağabeyleri, bir evlatları, bir amcaları görerek yeniden bu göreve layık gördüler. Hepsine gösterdikleri teveccüh için teşekkür ediyorum. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da Yenimahalle için, Yenimahalleliler için çalışmaya, üretmeye, yorulmaya devam edeceğiz." diye konuştu. Bolvadinliler Dayanışma Vakfı'nın Fethi Yaşar'a takdim ettiği plaket sonrası, oldukça sıcak ve samimi bir havada geçen hayırlı olsun ziyareti, hatıra fotoğrafı çekimleriyle sona erdi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Drone ile denetim
Drone ile denetim
Polise kürekle saldırdı
Polise kürekle saldırdı