Özdilek çocukları unutmadı

Özdilek Afyonkarahisar Alışveriş Merkezi, 23. yılını etkinlikler ve kampanyalarla kutluyor. Özdilek Afyonkarahisar, nisan ayına özel kampanyalar ve etkinliklerle 23. açılış yıl dönümünü kutluyor.

Özdilek çocukları unutmadı
Özdilek çocukları unutmadı Admin
Bu içerik 891 kez okundu.

1996 yılından beri kaliteden ödün vermeden hizmet veren Özdilek Afyonkarahisar, 23 yıldırmisafirlerinegöstermiş olduğu güler yüzlü hizmet anlayışının yanı sıra kurumsal nitelikte hizmetler sunmaya da devam ediyor. Özdilek Afyonkarahisar, bu yıl da yeni yaşını birbirinden eğlenceli etkinlikler ve kaçırılmayacak fırsatlarla kutluyor. Çocukların en sevdiği çizgi filmlerden biri olan Aslan, sevilen karakterleriylehafta sonu Özdilek Afyonkarahisar’da sahne aldı. 21 Nisan Pazar günü misafirlerle birlikte pasta kesimi yapıldı. Mehteran gösterisi de etkinliklere renk kattı.

Dolu dolu geçecek

 Aslan etkinliği 27 - 28 Nisan tarihlerinde tekrar çocuklarla buluşacak. Gösteriler, günde üç seans olarak sahnelenecek. Çocuklar, sevilen karakterler Aslan, Mehmet, Zeynep ve Dede ile saat 13:00, 15:30 ve 17:30’da buluşacak. Gösteriler ücretsiz olarak izlenebilecek. Özdilek’te 28 Nisan’a kadar adeta alışveriş festivali yaşanacak. Giyimden ayakkabıya, kozmetikten oyuncağa, dekoratif ürünlerden vazgeçilmez lezzetlere kadar birçok üründe indirimler ve kampanyalar Özdilek misafirlerini bekliyor. Özdilek’te 23 Nisan Salı günü 13:00 – 16:00 saatleri arasında Greenbox etkinliği gerçekleştirilecek.Özdilek AVM misafirleri, işletme aktivite alanına kurulan yeşil perde önünde fotoğraf çektirerek 23 Nisan’a özel fotoğraflar ile kendi anılarını bütünleştirecek. Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ile aynı karede yer alma gururunu yaşayacak olan Özdilek misafirleri, 23 Nisan Salı günü 13:00-16:00 saatleri arasında etkinliğe ücretsiz olarak katılabilecek

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Drone ile denetim
Drone ile denetim
Polise kürekle saldırdı
Polise kürekle saldırdı