Özdilek Afyon 23 yaşında

Özdilek Afyonkarahisar Alışveriş Merkezi, 23. yılını etkinlikler ve kampanyalarla kutluyor. 20-21 ve 27-28 Nisan tarihlerinde Aslan etkinliği ve kaçırılmayacak kampanya fırsatları, Özdilek’te misafirlerini bekliyor.

Özdilek Afyon 23 yaşında
Özdilek Afyon 23 yaşında Admin
Bu içerik 2247 kez okundu.

Özdilek Afyonkarahisar,nisan ayına özel kampanyalar ve etkinliklerle 23. açılış yıl dönümünü kutlamaya hazırlanıyor.  1996 yılından beri kaliteden ödün vermeden Afyonkarahisar’a hizmet veren ve Özdilek Holding’in ilklerindenbiri olan Özdilek Afyonkarahisar, 23 yıldırmisafirlerinegöstermiş olduğu güler yüzlü hizmet anlayışının yanı sıra kurumsal nitelikte hizmetler sunuyor.Gerçekleştirilen sosyal ve kültürel aktivitelerle takdir toplayan Özdilek Afyonkarahisar, bu yıl da yeni yaşını birbirinden eğlenceli etkinlikler ve kaçırılmayacak fırsatlarla kutluyor.

Pasta kesilecek

Çocukların en sevdiği çizgi filmlerden biri olan Aslan, sevilen karakterleri ile 20 – 21 ve 27 - 28 Nisan tarihlerinde çocuklarla buluşacak. İki hafta sonu boyunca sahne alacak gösteriler günde üç seans olarak yapılacak. Çocuklar, sevilen karakterler Aslan, Mehmet, Zeynep ve Dede ile saat 13:00, 15:30 ve 17.30’da buluşacak. Gösteriler ücretsiz olarak izlenebilecek. 23. yıl coşkusuna Mehteran gösterisi de renk katacak. Mehter takımı 21 Nisan Pazar günü saat 14.15 ve 16.00’da Özdilek Afyonkarahisar’da gösteri yapacak. Etkinliklere katılan çocuklara, 23. yıl anısına çeşitli hediyeler verilecek. Bunların yanı sıra Özdilek Afyonkarahisar, 21 Nisan’da 23. yaşını misafirleri ile birlikte pasta keserek kutlayacak. Pasta kesimi saat 13.45’te yapılacak. Özdilek’te iki hafta sonu boyunca festival havası yaşanacak. Keyifli anların vazgeçilmez adresi olan Özdilek, 23. yıla özel kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor. Giyimden ayakkabıya, kozmetikten oyuncağa, dekoratif ürünlerden vazgeçilmez lezzetlere kadar birçok üründe indirim ve kampanyalar Özdilek misafirlerini bekliyor. Gamze Koçak

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yasak ilgiyi arttırdı
Yasak ilgiyi arttırdı
Asfalt sezonu başladı
Asfalt sezonu başladı