İlk görüşme gerçekleşti

Çobanlar Belediye Başkanı Ali Altuntaş, 500 kişinin çalışacağı tekstil fabrikası için çalışmalara başladı, tesisler 6 ay içinde faaliyete geçecek

İlk görüşme gerçekleşti
İlk görüşme gerçekleşti Admin
Bu içerik 1074 kez okundu.

31 Mart seçimleri öncesinde AK Parti Belediye Başkanı Ali Altuntaş’ın söz verdiği 500 kişinin çalışacağı tekstil fabrikası için ilk resmi görüşme yapıldı. Çobanlar’da 6 ay içinde faaliyete geçmesi beklenen tekstil fabrikası için şirket yetkilileri ile görüşen Başkan Altuntaş, “Tekstil fabrikamız ilçemizin ikinci büyük tesisi olacak. Seçimden önce ne söz verdiysek bir bir yerine getireceğiz. Bunun en güzel örneği de  tekstil fabrikası. Seçimden önce göreve gelir gelmez tekstil fabrikası için çalışacağız dedik ve sözümüzü yerine getiriyoruz.  Şirket yetkilileri ile fabrikanın yeri konusunda istişare ettik. Çok yakında fabrika binası için çalışmalara başlayacağız” dedi.

İşsizliği bitireceğiz

Çobanlar ilçesinde faaliyete geçerek 500 kişiye iş imkanı verecek fabrika sayesinde  ilçede işsizliği kökten bitireceğiz diyen Çobanlar Belediye Başkanı Ali Altuntaş, “Sadece  ilçemiz için değil, çevre  köylerimiz ile Kocaöz, Sülümenli, Işıklar, Gebeceler hatta Bolvadin ilçemizden işsizlerin derdine çare olacağız. Bu vesile tüm sözlerimizin arkasındayız escort konya ve gönül belediyeciliğinin en güzel örneği olmak için gayret edeceğiz”  diye konuştu. Çobanlar’da kurulacak  tekstil fabrikasında büyük bir çoğunluğu kadınlardan oluşan 500 kişi istihdam edilecek.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yasak ilgiyi arttırdı
Yasak ilgiyi arttırdı
Asfalt sezonu başladı
Asfalt sezonu başladı