Dazkırı gelişecek

Dazkırı Belediye Başkanı İsmail Taylan, ikinci döneminin başlamasının ardından, ilçeye yapılması gereken işlerin takipçisi olacağını, belediye hizmetlerinin ise hiçbir zaman aksamadan en kaliteli bir şekilde devam edeceğini söyledi.

Dazkırı gelişecek
Dazkırı gelişecek Admin
Bu içerik 2178 kez okundu.

Dazkırı’yı hep birlikte daha da geliştireceklerini de kaydeden Taylan açıklamasında şunları söyledi, “Kıymetli Hemşerilerim 2. Dönemimize başladık.  Hepinizin bildiği gibi 5 yıl önce 30 Mart 2014 seçimlerinde Seçimleri kazanmış ve yine ilk haftanın Cuma günü 2014’te Cuma namazından sonra Mazbatamızı alıp ilk dönemimize başladık. O günden bugüne hiç kimseyi ayırt etmeden siyasi parti gözetmeden oy verdi vermedi demeden bütün hizmetlerimizi adaletli bir şekilde bütün hemşerilerimize gösterdik ve ilçemizin gelişmesinde büyümesinde daha da güzel bir ilçe olmasında çok gayret gösterdik” dedi.

Oy oranı arttı

Başkan Taylan, “31 Mart 2019 geçtiğimiz Pazar günü yapılan Yerel Yönetimler Seçimlerinde karnemizi aldık. Ben karnemizde şunu gördüm 30 Mart 2014’te %43 oy oranı ile 1395 oy almıştık şimdi ise 31 Mart 2019’ta 1750 oy ve %52’ lik oy oranı ile birçok hemşerimizin gönlünü fethettiğimizi gördük. Yaklaşık 355 oy %9 oy oranı artışı ile birçok hemşerimizin gönlünü fethettiğimizi gördük. İnşallah bundan sonraki günlerde önümüzdeki 5 yıllık dönemde de yine aynı şekilde ilçemizi geliştirmek ve güzelleştirmek için çok güzel projeler yapmaya bunun yanında insanların gönlünün fethetmeye devam edeceğiz bundan hiçbir şüpheniz olmasın. ”dedi. Gökhan Kocaaslan

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yasak ilgiyi arttırdı
Yasak ilgiyi arttırdı
Asfalt sezonu başladı
Asfalt sezonu başladı