Az laf çok iş

Afyonkarahisar Belediye Başkanlığı koltuğuna oturan Başkan Mehmet Zeybek ilk röportajını ODAK’a verdi. Seçim öncesi verdikleri sözleri yerine getireceklerini söyleyen Başkan Zeybek, “Yoğun bir tempoda çalışarak hemşehrilerimize en iyi hizmeti sunacağız. Az laf edip çok iş üreteceğiz”

Az laf çok iş
Az laf çok iş Admin
Bu içerik 1376 kez okundu.

Pazartesi günü mazbatasını olarak göreve başlayan Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek yoğun bir şekilde misafirlerini ağırlamaya devam ediyor. Başkanlık koltuğuna oturduktan sonra ilk röportajını ODAK’tan Ahmet Sarlık ile Ahmet Işık’a veren Başkan Mehmet Zeybek çok çalışacaklarını söyledi. Yoğun bir seçim süreci geçirdiklerini söyleyen Başkan Zeybek, “Adaylığımız açıklandıktan sonra 4 ay boyunca yoğun bir şekilde çalıştık. Halkımızın teveccühleri ile başkan seçildim. Biz ayrım yapmadan tüm halkımızın istek ve taleplerini yerine getireceğiz. Herkese eşit mesafede olacağız. Az laf çok iş üreteceğiz” dedi.

Sözler yerine gelecek

Seçimden önce verdiği sözleri yerine getireceklerini söyleyen Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, “Kısa bir süre sonra Devlet Demiryolları yetkilileri ile bir araya geleceğim. AFRAY Projemizi hayata geçirmek için yoğun tempoda çalışacağız. Seçimden önce ilimize gelen Milli Savunma Bakanımız ile yaptığımız görüşme sonrasında Askeri Havaalanının sivil uçuşlara açılmasını talep etmiştik. Bu talebimizin takipçisi olacağız. Bunun yanı sıra belediye hizmetlerini aksatmadan yerine getireceğiz” dedi. Hiç kimsenin ekmeği ile oynamayacaklarını söyleyen Başkan Zeybek, “Belediyemizde çalışan herkes işini en iyi şekilde yerine getirecek”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çad’daki vatandaşlarımız yurda döndü
Çad’daki vatandaşlarımız yurda döndü
Maske dağıtımı sürüyor
Maske dağıtımı sürüyor