Kazanan Afyon oldu

31 Mart tarihinde yapılan Mahalli İdareler Genel Seçimleri sonrası AK Parti’den Afyonkarahisar Belediye Başkanı seçilen Mehmet Zeybek İyi Parti tarafından YSK’ya yapılan başvurunun sonuçlanmasından sonra dün mazbatasını alarak göreve başladı

Kazanan Afyon oldu
Kazanan Afyon oldu Admin
Bu içerik 1250 kez okundu.

Yüksek Seçim Kurulu’na yapılan itirazın sonuçlanmasından sonra AK Parti’den Afyonkarahisar Belediye Başkanı seçilen Mehmet Zeybek dün mazbatasını alarak resmen göreve başladı. Mazbata töreninde Zeybek’i Orman ve Su İşleri eski Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, AK Parti Milletvekilleri Ali Özkaya, İbrahim Yurdunuseven, İl Başkanı Hüseyin Sezen ile çok sayıda partili katıldı.

Sözlerimiz yerine gelecek

Halkın iradesinin üzerinde bir iradenin olmadığını dile getiren Başkan Zeybek, “Kazanan Afyonkarahisar olmuştur. Biz bundan sonra bize oy verenin de vermeyeninde Belediye Başkanı olacağız. Seçim öncesi verdiğimiz sözleri yerine getirmek için gece gündüz demeden çalışacağız. AFRAY Projesinin takipçisi olacağım. Bunun yanı sıra Askeri Havalimanının sivil uçuşlara açılması için girişimlerimiz olacaktır” dedi.

Kırgınlığımız yok

“Kazanan Afyonkarahisar olmuştur” diyerek sözlerine başlayan Orman ve Su İşleri eski Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu ise, “Seçim öncesi verdiğimiz tüm sözleri teker teker yerine getireceğiz. Afyonkarahisar’ımıza en iyi hizmetleri getireceğiz. Şu anda beyaz bir sayfa açmış durumdayız. Bizim hiç kimseye kırgınlığımız dargınlığımız yok. Afyon çok güzel hizmetleri hak ediyor. Hep birlikte çok güzel hizmetler yapacağız” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sizler gururumuzsunuz
Sizler gururumuzsunuz
Jandarmadan operasyon
Jandarmadan operasyon