Advert

Yavuz fark attı

Afyonkarahisar Kırmızı Et Üreticileri Birliği Olağan Genel Kurulu hafta sonunda yoğun bir katılımla gerçekleşti. Üç adayın yarıştığı seçimi mevcut Başkan Fikret Yavuz ezici bir üstünlükle kazanarak güven tazeledi

Yavuz fark attı
Yavuz fark attı Admin
Bu içerik 1316 kez okundu.

Afyonkarahisar Kırmızı Et Üreticileri Birliği Olağan Genel Kurulu geniş bir katılımla yapıldı. Mevcut Başkan Fikret Yavuz ile birlikte Yavuz Aygün ve İsmail Ortatepe’nin yarıştığı seçimleri Fikret Yavuz büyük fark ile kazanarak yeniden başkanlığa seçildi. 2202 üyesinin bulunduğu birlik seçimlerinde 1085 üye oy kullandı. 3 oyun geçersiz sayıdğı oylama sonrasında mevcut Başkan Fikret Yavuz 526, Yavuz Aygün 304 oy, İsmail Ortatepe ise 252 oy aldı.

Durmadan çalışacağız

Seçimlerin birlik ve beraberlik içerisinde geçtiğini dile getiren Afyonkarahisar Kırmızı Et Üreticileri Birliği Başkanı Fikret Yavuz eskiden olduğu gibi bundan sonrada yoğun bir tempoda çalışmaya devam edeceklerini söyledi. Her zaman üreticinin yanında olduklarını bundan sonrada üreticinin dert ve sıkıntılarını dinlemeye devam edeceklerini söyleyen Afyonkarahisar Kırmızı Et Üreticileri Birliği Başkanı Fikret Yavuz, “Birliğimizin seçimlerini güzel bir atmosferde geniş bir katılımla yaptık. Genel kurulumuza katılan tüm üyelerimize teşekkür ediyorum. Üreticimizin sorunları ile eskiden olduğu gibi yine ilgilenmeye sorunlara çözüm bulmaya devam edeceğiz. Afyonkarahisar Kırmızı Et Üreticileri Birliği yönetimi olarak biz her zaman üreticimizin yanındayız” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X

Notice: Undefined variable: time_q in /var/www/vhosts/afyonkarahisar.com.tr/httpdocs/theme/default/main.php on line 719
Üniformalı teröristler
Üniformalı teröristler
Akrones çalışanları eğlendi
Akrones çalışanları eğlendi