Şiddete hayır

Afyonkarahisar Şuhut İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve eğitim sendikaları öncülüğünde bir araya gelen eğitim camiası, Gebze'de bir lisede görev yapan müdür yardımcısı Necmettin Kuyucu'nun bir öğrenci tarafından öldürülmesine tepki göstermek için ''Eğitim Çalışanlarına Şiddete Hayır'' yürüyüşü yaptı.

Şiddete hayır
Şiddete hayır Admin
Bu içerik 524 kez okundu.

Şuhut ilçe merkezindeki yürüyüşün ardından öğle namazı çıkışında gıyabi cenaze namazı kıldı. Namaza, Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt, Şuhut İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Eroğlu, kurum amirleri ve eğitim camiası katıldı.

Bu son olsun

Namazın ardından Şuhut İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından vatandaşlara helva ikramında bulunuldu. Şuhut İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Eroğlu, konuyla ilgili açıklamalarında, ''Üç çocuk babası bir meslektaşımızın görevi başında şehit edilmesinin üzüntüsünü yaşıyoruz. Suçlu aramayı bir kenara bırakıp çocuklarımızı bu hale nasıl getirdik onu düşünmeliyiz. Bu son olsun demek istiyorum ama pek de umutlu değilim. Şehit öğretmenimize Allah’tan rahmet geride kalanlara sabırlar diliyorum'' ifadelerine yer verdi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sizler gururumuzsunuz
Sizler gururumuzsunuz
Jandarmadan operasyon
Jandarmadan operasyon