Advert

İl şampiyonu oldular

2018-2019 Öğretim Yılı Okul Sporları Faaliyet Programında yer alan okullar arası Küçükler, Yıldızlar, gençler Puanlı Atletizm müsabakaları sona erdi. Ortaokul erkeklerde Dinar Fatih Ortaokulu şampiyon oldu

İl şampiyonu oldular
İl şampiyonu oldular Admin
Bu içerik 887 kez okundu.

Afyonkarahisar’da Yapılan Okullararası Atletizm müsabakalarında Dinar ilçesi Fatih Ortaokulu en yakın rakibine 70 puan fark atarak İl Şampiyonu oldu. Kısa Ve Uzun Mesafeli Koşu, Engelli Koşusu ve Bayrak Yarışı gibi 10 dalda yapılan şampiyonada Altı Birincilik, 2 ikincilik ve bir üçüncülük elde eden Dunar Fatih Ortaokulu il birincisi olarak grup müsabakalarında Afyonkarahisar ilini temsil etme hakkını kazandı.

TEBRİK ETTİ

Okul Müdürü Murat Nail Üner yaptığı açıklamada: "Okul olarak akademik başarının yanında sosyal ve sportif etkinliklere de çok önem veren bir eğitim anlayışımız var. Çocuklarımızı her yönden yetiştirmeye, geliştirmeye gayret ediyoruz. Dereceye giren tüm sporcu öğrencilerimizi ve Beden Eğitimi Öğretmenimiz Yakup Topcan'ı tebrik ediyorum. Bu başarıda emek veren öğrencilerimize, öğretmenlerimize, velilerimize ve okul aile birliği yönetim kurulumuza teşekkür ediyorum. Türkiye Şampiyonasında takımımıza başarılar dilerim." dedi.

Zehra Çetingül

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sizler gururumuzsunuz
Sizler gururumuzsunuz
Jandarmadan operasyon
Jandarmadan operasyon