Yeni Nesil şampiyon

Kulüplerarası U 10 Erkekler Basketbol Ligi hafta sonu oynanan müsabakalar ile sona erdi. Ligi yenilgisiz tamamlayan Yeni Nesil Gençlik ve Spor Kulübü şampiyon oldu

Yeni Nesil şampiyon
Yeni Nesil şampiyon Admin
Bu içerik 1064 kez okundu.

2017-2018 Sezonu Kulüplerarası U 10 Erkekler Basketbol Ligi hafta sonu oynanan iki karşılaşma sona erdi. Kara Kartalları 16-15 yenen Afyon Yıldızları ligi üçüncü tamamlarken, nefeslerin tutulduğu maçta Gazi EML’yi  37-36 yenen Yeni Nesil Gençlik Spor Kulübü il birincisi oldu.

Kupaları verildi

Prof. Dr. Veysel Eroğlu Spor Salonunda oynanan karşılaşmalar sonrasında dereceye giren takımlara kupa, oyuncuları da madalya verildi. Sporcuların madalyaları velileri tarafından verilirken, kupalar ise Basketbol İl temsilcisi Feyzullah Demirkale, Basketbol İl Hakem Kurulu Üyeleri Ahmet Sarlık ve Nurettin Dirgen tarafından takdim edildi.

ALT YAPIMIZ İYİ YOLDA

U 10 Erkekler Basketbol Ligini değerlendiren Basketbol İl Ttemsilcisi Feyzullah Demirkale, “Bu sezon düzenlediğimiz lig 5 takımla başlayacaktı. Belediyespor’un ligden çekilmesi ile 4 takımla devam eden lige katılan tüm kulüplerimizin idarecilerine, antrenörlerine, geleceğimizin basketbolcuları olacak minik sporcularımıza, onları yetiştiren velilerimize teşekkür ediyorum. Birbirinden zevkli ve çekişmeli geçen mücadeleyi ortaya koyan minik sporcularımızın sergilemiş oldukları basketbol ilimiz adına ileri için umut vermiştir. Çok yetenikli sporcularımız var. Alt yapımız iyi yolda” dedi.

AHMET SARLIK/ODAK HABER

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sizler gururumuzsunuz
Sizler gururumuzsunuz
Jandarmadan operasyon
Jandarmadan operasyon