Quick Sigorta’dan ekonomiye can suyu

Quick Sigorta Türkiye genelinde sürdürdüğü toplantılarını Afyonkarahisar’da da devam ettirdi. Acenteler toplantısı öncesinde basın mensupları ile ber araya gelen Genel Meder Ahmet Yaşar, “2500 işadamımız verdiğimiz ‘Kefalet Sigortası’ sayesinde iş hayatlarını devam ettirrirken, sigorta olarak ülkemiz ekonomimize kattı vermenin mutluluğunu yaşıyoruz” dedi

Quick Sigorta’dan ekonomiye can suyu
Quick Sigorta’dan ekonomiye can suyu Admin
Bu içerik 1949 kez okundu.

2017 tamamen yerli sermaye ile kurulan Quick Sigorta Türkiye genelinde sürdürdüğü toplantılarını Afyonkarahisar’da devam ettirdi.   Ikbal Termal Hotel'de yerel basın mensupları ile bir araya gelen  Quick Sigorta Genel Müdürü Ahmet Yaşar,  başarılarının sırrını basın mensupları ile paylaştı. Quick Sigorta Genel Müdür Yardımcısı Dr. İsmail Kızılbay, Quick Sigorta Genel Müdür Yardımcısı Halil Alaeddinoğlu ‘nında katıldığı basın toplantısında konuşan Genel Müdür Yaşar, “12 Mayısta ikinci yılımızı dolduracağız. Sigorta şirketi olarak yerel asına önem veriyoruz. Bizim için yerel basın çok önemli. Başarımızda yerel basının önemi büyüktür. Şirketimiz yeni olmasına rağmen bayimiz olmak isteyen 15 bin 972 başvuru olmuştur. Bu dünya da bir rekordur. İlk yılımızda  ½35 büyüdük. Bu da sigortacılık alanında ayrı bir rekordur”

EKONOMİYE DESTEK

Quick sigorta olarak ülkemiz sigortacılığına faklılık kazandırdıklarını söyleyen Genel Müdür Ahmet Yaşar, “ Biz Türkiye’nin ihtiyacı neyse halkımıza onu sattık. Örneğin Türkiye’de ilk kez motosiktlet sigortasını biz yaptık.  Ülkemizdeki ekenomiye kattı sağlamak için iş adamlarına teminat mektubu yerine geçen ‘Kefalet Sigortası’ mektubunu sunduk. 2500 iş adamı bizim verdiğimiz Kefalet Sigortası mektuplarını kullanarak ihalelelere girerek iş hayatlarını devam ettirdiler. Basın toplantısı sonrasında Afyonkarahisar ve çevre illerde bulunan acentelerimiz ile kefalet sigortası ve alacak sigortası olmak üzere birçok konuyu ayrıntılı şekilde ele alacağız. Sayilerimize yönelik toplantılarımızı önümüzdeki ay Mardin ilinde gerçekleştiriceğiz” dedi.

ODAK HABER/AHMET SARLIK

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bağımlılıkla mücadeleye devam
Bağımlılıkla mücadeleye devam
Bağ evlerine dadandılar
Bağ evlerine dadandılar