Derdiniz varsa yüzüme söyleyin

31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimlerinden mağlubiyetle ayrılan MHP Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Fatih Çetinkaya suskunluğunu sosyal medya hesabından bozdu. Çetinkaya Türk milletinin hizmetinde olmaya devam edeceğini söyledi

Derdiniz varsa yüzüme söyleyin
Derdiniz varsa yüzüme söyleyin Admin
Bu içerik 3409 kez okundu.

Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Fatih Çetinkaya sosyal medya hesabından bir açıklamada bulundu. Çetinkaya, “Dün hakkı söyledik, bugün hakkı söylüyoruz, yaşadığımız sürece de hakkı söyleyeceğiz. Teşkilatlarımız ve büyüğümüz MYK üyemiz milletvekilimiz Mehmet Taytak beyin takdirleri, Liderimiz Devlet Bahçeli’nin olurları ile güvenleri ile aday olarak görevlendirildik ve gece gündüz çalıştık. Yüz karartmadık. Mensubiyetinden şeref duyduğum ve kutsal gördüğüm davamı, dava arkadaşlarımı hakkıyla temsil ettik”

Had bilmeye davet ediyorum

Çetinkaya, “Seçim sonuçlarını bahane ederek gerek liderimize, gerek vekilimize, gerek teşkilatımıza dil uzatan, seçimde görmediğimiz, kurt görünümlü, klavye efeleri peydah olmuş. Ben buradayım. Afyondayım, kimin adına ne diyecekseniz buyurun söyleyin. Böle böle bitiremediniz. Bir desteğinizi görmedik münafıklık da usanmadınız.  Derdiniz varsa yanıma yüzüme davet ediyorum. Olmuyorsa adam olmaya davet ediyorum. Yok, oda olmuyorsa had bilmeye, hukuk bilmeye davet ediyorum. Herkes bilsin ki, tüm teşkilatlarımız ile abimiz büyüğümüz MYK üyemiz, milletvekilimiz Mehmet Taytak beyin kılavuzluğunda, liderimizin, davamızın izinde, Aziz Türk Milletinin hizmetindeyiz”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X

Notice: Undefined variable: time_q in /var/www/vhosts/afyonkarahisar.com.tr/httpdocs/theme/default/main.php on line 719
Üniformalı teröristler
Üniformalı teröristler
Akrones çalışanları eğlendi
Akrones çalışanları eğlendi