AFYON İÇİN HİZMET VAKTİ

ODAK seçilen Belediye başkanlarından vatandaşların neler istediğini sordu. Afyonkarahisar’lılar oy verdikleri ilçe, belde belediye başkanlarından seçildikleri bölgelerin sorunlarına çözüm üretmelerini bekliyor

AFYON İÇİN HİZMET VAKTİ
AFYON İÇİN HİZMET VAKTİ Admin
Bu içerik 2454 kez okundu.

Yerel seçimler sona erdi ve yeni seçilen başkanlar mazbatalarını almaya başladı. Vatandaşlar başta AK Parti’den Belediye başkanı seçilen Mehmet Zeybek başta olmak üzere seçilen tüm  belediye başkanlarından hizmet bekliyor.

İŞSİZLİK İLK SIRADA

ODAK haber merkezi olarak sokakta vatandaşın nabzını tuttuk.  Afyonlular öncelikle işsizlikten yakınarak istihdam artırıcı projeler beklediklerini ifade ettiler. Vatandaşlar “Belediye başkanları görevlerini  iyi ve güzel yapsın beklentimiz bu yönde. İşsizlik sorunumuz var. Kiraların yüksek olması nedeniyle açılan işyerleri birkaç sonra kapanıyor. Esnaflık yok olmak üzere.  Özellik Zeybek başkandan vaadleri arasında yer alan istihdamın önünü açacak olan projesine start vermesini bekliyoruz. Bu projesi ile ilimizin hem ekonomi kalkınır, hem de işsizlik büyükölçüde azalır”

TRAFİK VE OTOPARK

Afyonkarahisar il merkezinde otopark çok az bu yüzden park ve trafik sorunu çok fazla yaşanıyor diyen vatandaşlar, Otopark sorunun çözülmesini istiyoruz. Şehir merkezinde trafik karmaşası devam ediyor. Trafik sıkışıklığının önlenmesi için münübis hatlarında ve duraklarında yeni düzenlemelerin yapılmasını istiyoruz.  Şehrimizin her şeyinin daha güzel olmasını istiyoruz diyen vatandaşlar, .  Bakımsızlıktan dökülmekte olan parklardaki eksikliklerin tamamlanmasını istiyoruz. Yollarımızın, temizliği başta olmak üzere, yeşil alanların artırılmasını bekliyoruz” dediler.

AHMET SARLIK/ODAK ÖZEL HABER

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sizler gururumuzsunuz
Sizler gururumuzsunuz
Jandarmadan operasyon
Jandarmadan operasyon