Çöl teşekkür etti

Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile hemşehrilerine teşekkür etti. Çöl hizmetlerin kaldığı yerden devam edeceğini söyledi

Çöl teşekkür etti
Çöl teşekkür etti Admin
Bu içerik 2051 kez okundu.

Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl yaptığı açıklamada, “Sayın Cumhurbaşkanımızın tensipleriyle Belediye Başkanı Adayı olarak şahsımın açıklanmasından itibaren, yerel seçim heyecanını sizlerle hep birlikte yaşadık. Allah’ın izni, sizlerin de destek ve gayretiyle 2019 yerel seçimlerinden başarıyla çıktık. Bu süreçte tüm adaylar partileri adına çalışmalar yürüttü. Yoğun bir propaganda dönemini geride kaldı. Sizlerin teveccühü ile, bu onurlu göreve seçildik. Şahsım ve yol arkadaşlarım adına Hepinize ne kadar teşekkür etsem azdır. Sorumluluğumuzun farkındayız. Vermiş olduğunuz emanetiniz de çok yücedir. Belediye Başkanlığım süresince her zaman emanetinize sahip, güveninize layık olmaya çalışacağımdan emin olmanızı isterim. Siz değerli hemşerilerimin sağlığı, mutluğu, huzuru, refahı ve esenliği için belediye meclisi üyelerimiz ve belediye çalışanı sevgili kardeşlerim ile birlikte hiçbir ayrım gözetmeden ilçemize hizmet edeceğiz. Hep birlikte ilçemizi ihya edeceğiz”

Desteklerinizi bekliyorum

Çöl, “Siz değerli hemşerilerime yapamayacağım projelerin, yerine getiremeyeceğim şeylerin sözünü vermedim. Bütün projelerimizin öncelik sıraları belirlenmiş olup, göreve başladığımız günden itibaren sizlerin de desteği ile uygulamaya başlayacağız.  Projelerimizi gerçekleştirirken de önce Allah’a sonra ekibime ve siz değerli hemşerilerime güveniyorum. Sizlerden ricam bu aşamada bize destek vermeniz, önerilerinizi sunmanız ve yapıcı eleştirilerde bulunmanızdır. Gayemiz; ilçemizi ihya ederek, sizlerin yaşam kalitesini yükseltmektir.  Başından beri yanımızda olan, bize inanan, bize güvenen, her şartta yanımızda olan ve bu göreve layık gören başta Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a, Orman ve Su İşleri eski Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu’ na, Milletvekillerimize, İlçe Başkanıma, Ana kademe, Kadın ve Gençlik kolları ile partimizin her bir neferine, yol arkadaşlarımıza ve dostlarımıza, Basın ve Yayın mensuplarına, bize oy veren vermeyen tüm hemşerilerimize, diğer partilerin adayları ile seçim sürecinin huzur ve güven içerisinde geçmesini sağlayan mülki ve idari amirler ile kolluk kuvvetlerine ve burada sayamadığım tüm isimsiz kahramanlara can-ı gönülden teşekkür ediyorum”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sizler gururumuzsunuz
Sizler gururumuzsunuz
Jandarmadan operasyon
Jandarmadan operasyon