KYK Satranç turnuvası sona erdi

Gençlik ve Spor Bakanlığı Afyonkarahisar İl Müdürlüğü’nce gerçekleştirilen KYK 36. Satranç tunruvası Türkiye finali’ne Afyonkarahisar 4. Kez ev sahipliği yaptı. Turnuvaya KYK yurtlarında kalan ve 70 İli temsil eden 64 erkek, 57 kız toplam 121 öğrenci katıldı.

KYK  Satranç turnuvası sona erdi
KYK  Satranç turnuvası sona erdi Admin
Bu içerik 207 kez okundu.

Turnuvanın kapanış konuşmasını yapan İl Müdürü Nurullah Pervaneli; “Satranç zekâ işidir, hepiniz centilmence yarıştınız. Kazanan öğrencileri tebrik ederim. Turnuvaların asıl kazananı katılan herkestir. Burada edindiğiniz tecrübeler ve dostluklarla aslında hepiniz kazandınız. Bizler, Satranç turnuvasına 4. Kez ev sahipliği yapmaktan ve Afyonkarahisar’ımızı sizlere tanıtmaktan mutluluk duyduk. İlimize gelip misafir olduğunuz için bizler çok memnuniyet duyduk. Sizlerin de memnun ayrıldığını umuyoruz. Yurtlarınıza, İl Müdürlüklerinize ve ailelerinize selamlarımızı iletiniz. Hepinize hayırlı yolculuklar dilerim. Ayrıca Turnuva süresince bize yardımlarını ve desteklerine esirgemeyen başta Alptuğ Bey olmak üzere hakemlerimize ve GSB İl Müdürlüğüne teşekkür ederiz.” dedi.

ÖDÜL TÖRENİ YAPILDI

Derece alan öğrenciler ödüllerini İl Müdürü Nurullah Pervaneli’den aldılar. Kızlarda Sakarya İl Müdürlüğünden Emine Topal, erkeklerde Mersin İl Müdürlüğünden Mehmet Uslu oldu. 1.lere kol saati, 2.cilere akıllı bileklik, 3.lere taşınabilir şarj aleti hediye edilirken katılan tüm öğrencilere Afyonkarahisar figürlü kalemlik ve başarı belgesi verildi. Katılan öğrenciler, Afyonkarahisar’dan mutlu ayrıldıklarını ve kendilerine gösterilen ilgiye teşekkür ettiklerini beyan ettiler.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tehlikeli yolculuk
Tehlikeli yolculuk
Anne dostu hastane
Anne dostu hastane