AK Parti’den sevgi yürüyüşü

AK Parti Partisi Afyonkarahisar İl Başkanlığı 31 Mart Yerel Seçimler öncesi ‘Sevgi Yürüyüşü’ düzenledi. Katılımın yoğun olduğu yürüyüş Anıtpark önünde noktalandı

AK Parti’den sevgi yürüyüşü
AK Parti’den sevgi yürüyüşü Admin
Bu içerik 980 kez okundu.

Yeşilyol Caddesi üzerinde bulunan Seçim Koordinasyon Ofisi önünden başlayan yürüyüş Anıt Park önüne kadar devam etti. Ellerinde Türk bayraklarıyla yürüyen partililer “Zeybek Başkan” diye slogan attı. Yürüyüşe katılan AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu, İbrahim Yurdunuseven Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek vatandaşları selamlayarak karanfil dağıttı. Yürüyüş boyunca Mehter takımı da partililere öncülük etti.

Zeybek’e destek istedi

Anıtpark önünde toplanan partilileri hitaben Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, AK Parti Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek, İl Başkanı Hüseyin Sezen AK Parti Milletvekili İbrahim Yurdunuseven ile Orman ve Su İşleri eski Bakanı Prof. Dr. Mehmet Zeybek birer konuşma gerçekleştirdi. AK Parti’nin 17 yılda Afyonkarahisar’a kazandırdıklarını söyleyen Afyonkarahisar Milletvekili Veysel Eroğlu, AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’e destek istedi. Eroğlu,  “Afyonkarahisar’ın bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra hükümetten büyük destekler alması için oylarını Mehmet Zeybek başkanımıza verin” dedi.

Özkaya Dinar’dan geldi

Dinar’da AK Parti Teşkilatı tarafından düzenlenen yürüyüşe katıldığı için il merkezinde ki programa gecikmeli olarak katılan AK Parti Milletvekili Ali Özkaya’da bir konuşma yaptı. Erolu konuşurken miting alanına gelen Ali ÖZkaya için Eroğlu, “Milletvekilimiz Ali Bey geldi. Dinar’Da program vardı. 30 dakika da buraya geldi. Neden çünkü yollar Afyon kaymağı gibi” dedi. Milletvekili Özkaya’da kısa bir konuşma yaparak halkı selamladı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yasak ilgiyi arttırdı
Yasak ilgiyi arttırdı
Asfalt sezonu başladı
Asfalt sezonu başladı