Fidan diktiler

AK Parti Afyonkarahisar milletvekili İbrahim Yurdunuseven ve AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan adayı Mehmet Zeybek, Tarım ve Orman Çalışanları Birliği Sendikasının düzenlediği fidan dikim etkinliğine katıldılar.

Fidan diktiler
Fidan diktiler Admin
Bu içerik 391 kez okundu.

Ankara yolu üzerinde gerçekleşen etkinliğe 20, 21, 22 ve 23. dönem AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Sait Açba, Afyon Orman İşletme Müdürü Esat Şimşek, Memur-Sen Afyon Şube Başkanı Abdulkadir Hız, AK Parti Afyonkarahisar Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan, Tarım ve Orman Çalışanları Birliği Sendikası Afyon Şube Başkanı Nevzat Karakoçan ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Bizlere emanet

“Bizler elinde eğer ağaç varsa kıyamet bile kopuyor olsa onu dik” diyen bir inanca sahip insanlarız diyen AK Parti Afyonkarahisar milletvekili İbrahim Yurdunuseven, “Hükümet olarak da bugüne kadar Bakanımız Veysel Eroğlu’nun da çok büyük katkılarıyla Türkiye’de yaklaşık 3 milyar adet ağaç diktik. Ormanlar, yol kenarları, camiler, okul bahçeleri gibi birçok yeşil alan yaptık.  Biz şöyle düşünüyoruz, biz atalarımızdan emanet almadık bu devleti, biz torunlarımızın emaneti olarak görüyoruz. İnşallah bu amaç doğrultusunda çocuklarımızın torunlarımızın yaşayabileceği yeşil alanların, doğal alanların çok sayıda olmasını önemsiyoruz”

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sıralamalar belli oldu
Sıralamalar belli oldu
Tanker devrildi 1 yaralı
Tanker devrildi 1 yaralı