Geleceği gençlerle inşa edeceğiz

Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Fatih Çetinkaya sosyal medya aracılığıyla gençlere seslendi. Çetinkaya, gençlerle beraber Afyonkarahisar’ın geleceğini inşaa edeceklerini söyledi

Geleceği gençlerle inşa edeceğiz
Geleceği gençlerle inşa edeceğiz Admin
Bu içerik 596 kez okundu.

Büyüyen ve gelişen bir Afyonkarahisar için yola çıktıklarını söyleyen MHP Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Kent Bilimci Fatih Çetinkaya, Afyonkarahisar’da şehri karahisarı yöneten, istikametini çizen ve Afyonkarahisar’a yön verenler gençlerin olacağını vurguladı. En genç belediye başkan adayı olarak gençlerle beraber yüreyeceklerini ifade eden Çetinkaya, “28 yaşında ilk defa belediye başkanı olmuş o gün bugündür yerel yönetimlerde, belediyecilikte insanımıza, milletimize hizmet eden bir kardeşiniz olarak öncelikle bilmenizi isterimki bu yol çok uzun bir yol, bu yol çok meşakatli çok zorlukları olan bir yol yine böyle bir yola geleceğimizi inşaa etmek için, büyüyen bir Afyonkarahisar için, kabuğunu kırmış bir Afyonarahisar için, gelişen bir Afyonkarahisar için yola çıkmış bulunmaktayız” dedi.

Yön vereceğiz

Çetinkaya, “Aslında menzilimiz yani vizyonumuz, gelecekte hedeflediğimiz yer tam olarak sizlersiniz. Gelecekte büyük bir Afyonkarahisar’da şehri karahisarı yöneten, istikametini çizen ve Afyonkarahisar’a yön verenler sizler olacaksınız. Bu bakımdan bugünkü geçiminiz, eğitiminiz, misyonunuz ve bugün yaşadığınız sosyo kültürel çevre geleceğimiz için şimdiden farketmeseler bile çok çok önemlidir. İşte böyle bir yolda her şeye dokunan bir belediyecilik için, sağlığa, eğitime, sanata, istihdama, aşa, ekmeğe dokunan bir belediyecilik için, geleceğe bu vizyonlarla demir atmak için bir ağabeyiniz olarak, en genç belediye başkan adayı olarak sizlerle beraber yürünecek çok ama çok uzun bir yolumuz var” dedi.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X

Notice: Undefined variable: time_q in /var/www/vhosts/afyonkarahisar.com.tr/httpdocs/theme/default/main.php on line 719
Üniformalı teröristler
Üniformalı teröristler
Akrones çalışanları eğlendi
Akrones çalışanları eğlendi