Hedefimiz 2023 Vizyonu

Merkez Selçuklu İlkokulumuzu ziyaret eden İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın Okul Müdürü Eralp Ekrem Geçe, okul öğretmenleri ve öğrencilerle buluştu.

Hedefimiz 2023 Vizyonu
Hedefimiz 2023 Vizyonu Admin
Bu içerik 548 kez okundu.

Okul bahçesinde sportif faaliyet gösteren öğrenciler ile yakan  top oynayan Milli Eğitim MüdürüYalçın, Okulun genel görünümü ve fiziksel kapasitesini inceledi.Öğretmenlerle buluşmasında ise 2023 Eğitim Vizyonunda yer alan eğitim öğretim  konuları üzerine sohbet etti.

YETENEKLERİNİ TESBİT EDİN

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin Yalçın; “ Öğretmenlerimiz eğitim öğretimin temel taşlarıdır. İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak büyük bir özveri ile çalışan öğretmenlerimizin her zaman yanındayız, destekçisiyiz. 2023 Eğitim Vizyonu ile hep beraber eğitim öğretim adına büyük atılımlar gerçekleştireceğiz. Akademik başarının yanı sıra öğrencilerimizin yetenekleri doğrultusunda yönlendirilebilmesinde ilkokullarımız ve  siz sınıf öğretmenlerine büyük sorumluluklar düşmekte. Sizlerin de yeni vizyonumuz içerisinde hizmetiçi eğitimlerle kendinizi yenilemeniz, değişik atölyeler konusunda gerekli yeterlilikler edinmeniz büyük önem arz etmekte. Hepinize çalışmalarınızda başarılar diliyor, özverili çalışmalarınız için teşekkür ediyorum” dedi.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X

Notice: Undefined variable: time_q in /var/www/vhosts/afyonkarahisar.com.tr/httpdocs/theme/default/main.php on line 719
Üniformalı teröristler
Üniformalı teröristler
Akrones çalışanları eğlendi
Akrones çalışanları eğlendi