Advert
Advert

“SİZİ ASLA UNUTMAYACAĞIZ”

Belediye Başkanı Burhanettin Çoban’a görev yaptığı süre boyunca hizmetlerinden dolayı yapılan teşekkür ziyaretleri sadece Afyonkarahisar’la sınırlı kalmıyor.

“SİZİ ASLA UNUTMAYACAĞIZ”
“SİZİ ASLA UNUTMAYACAĞIZ” Admin
Bu içerik 281 kez okundu.

5 Eylül 2012 tarihinde Afyonkarahisar’da 25 askerin şehit olduğu mühimmat depo patlamasında şehit olan askerlerimizden Tolga Taştan’ın babası Ali Taştan, Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Bursa Şube Başkanı Metin Şenol, Belediye Başkanı Burhanettin Çoban’a teşekkür ziyaretinde bulundu. Başkan Çoban’ı unutmayacaklarını ifade eden konuklar; “Türkiye’de böyle bir Belediye Başkanı görmedik. Kapısını, gönlünü bizlere açtı. Patlamanın yaşandığı 2012 yılından bu tarafa bizleri asla yalnız bırakmadı. Şehitlerimizin yıldönümleri için düzenlenen törenlerde acımıza ortak oldu. Sizleri yeniden Belediye Başkanı olarak görmek isterdik, ancak nasip değilmiş. Gönlümüzde taht kurdunuz. Bize olan desteğinizi asla unutmayacağız” diye konuştular.

Yakından ilgilendi

Belediye Başkanı Burhanettin Çoban ise Bursa’dan kendisine teşekkür ziyareti için gelen konuklarıyla yakından ilgilenerek “Türk Milleti'ni yasa boğan acı olay, milletimizin yüreğinde tarifi mümkün olmayan acıların hissedilmesine neden olmuştur. Sizlerin ve evlatlarınızın ülkemizin için topraklarımız için yaptıklarının yanında bizim yaptığımız tabir-i caiz ise devede tüy. Acınız çok büyük. Ailelerimizin bizden ve devletten tek talebi evlatları için buraya bir şehitliğin yapılmasıydı. Elhamdülillah şehitliğimiz de yapıldı" diye konuştu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vatandaşın yanında olacağım
Vatandaşın yanında olacağım
Sağlıklı yaşam için yürüdüler
Sağlıklı yaşam için yürüdüler