Her türlü afete hazırlıklıyız

Her türlü afete karşı hazır olmaya çalıştıklarını belirten Afyonkarahisar İl Afet ve Acil Durum Müdürü Mehmet Buldan Afyonkarahisar genelinde bugüne kadar gerçekleştirilen bilinçlendirme ve farkındalık oluşturma çalışmaları kapsamında toplam 350 bin kişiye temas ettiklerini bildirdi.

Her türlü afete hazırlıklıyız
Her türlü afete hazırlıklıyız Admin
Bu içerik 2955 kez okundu.

 1-7 Mart Deprem Haftası nedeniyle Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği’ni ziyaret eden Afyonkarahisar İl Afet ve Acil Durum Müdürü Mehmet Buldan, çalışmaları anlattı. 1-7 Mart Deprem Haftası nedeniyle çeşitli okullarda, alışveriş merkezlerinde halkı bilinçlendirmeye çalışan İl Afet ve Acil Durum Müdürü Mehmet Buldan ve ekibi Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği’ni de ziyaret etti.

Deprem Haftası

Ziyarette yaptıkları çalışmaları anlatan AFAD Müdürü Buldan, “Malum olduğu üzere 28 Şubat tarihi Sivil Savunma Günü, hemen ardından gelen 1-7 Mart tarihleri arası da Deprem Haftası. Bu hafta kapsamında ilimizin çeşitli okullarında ve alışveriş merkezlerinde etkinlikler düzenliyoruz. Afet noktasında halkımızın bilinçlenmesi ve farkındalık oluşması adına, ilimizin protokolü ve bize en fazla desteği olan halkla bizi buluşturan, Afyonkarahisar Basınını temsilen Basın Yayın Derneğimizi ziyaret ettik. Diğer gazeteci arkadaşlarımızı da ziyaret ederek kendileriyle istişarelerde bulunuyoruz.” dedi.

AFAD Gönüllüsü

Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği Başkanı Sezer Küçükkurt, “Bizler de her birisi ayrı ayrı AFAD Gönüllüsü olarak görev yapan gazeteci meslektaşlarımız adına çalışmalarınızda katkı sunmaya devam edeceğiz.” ifadesine yer verdi. Ziyaret sonunda Buldan, Başkan Küçükkurt’a AFAD Gönüllüsü tişörtü ile AFAD Acil Durum Çantası hediye etti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Drone ile denetim
Drone ile denetim
Polise kürekle saldırdı
Polise kürekle saldırdı