Advert

Projeleri anlatıyorlar

MHP Milletvekili Mehmet Taytak seçim çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. MHP Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Kent Bilimci Fatih Çetinkaya ile birlikte uzun çarşı esnafını ziyaret etti. Ziyaretlerde Çetinkaya ve Taytak’a hem esnaf hemde vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

Projeleri anlatıyorlar
Projeleri anlatıyorlar Admin
Bu içerik 531 kez okundu.

31 Mart tarihinde yapılacak olan yerel seçimler nedeniyle MHP heyeti seçim çalışmalarına devam ediyor. MHP Belediye Başkan Adayı Fatih Çetinkaya,  Milletvekili Mehmet Taytak, İl Başkanı Mehmet Kocacan, Merkez İlçe Başkanı Fahri Fevzi Kartal, İl Kadın Kolları Başkan Yardımcısı Gönül Ar Güngör, belediye ve il genel meclis üye adayları ile birlikte ilk olarak Kuyumcular Odasını ziyaret ettiler. MHP Heyetini Kuyumcular Odası Başkanı Hayrettin Güzbey ve yönetimi karşıladı. Ziyaretten memnun olduklarını söyleyen Güzbey, önümüzdeki yerel seçimlerde MHP Adayı Fatih Çetinkaya’ya başarılar diledi. Çetinkaya ise yerel de yürüyen değil, koşan bir Afyonkarahisar düşündüklerini söyleyerek başkan olduğu takdirde yapacağı projeler hakkında bilgiler verdi.

Kamp merkezi olacağız

Milletvekili Mehmet Taytak ise kamp merkezi ve hayvan dinlendirme istasyonu projeleri hakkında bilgiler verdi. Taytak, “Bir futbol takımı 10-15 gün gibi bir kamp süreci geçiriyor. İlimizdeki maliyetleri 400 bin civarındadır. Yabancı takımların maliyeti ise 1 milyon TL’yi buluyor. Bizim düşündüğümüz kamp merkezi projemiz 300 takımlık bir projedir. Buranın mevsimsel olarak uygun olduğunu tespit edilmiş. Bu olduğunda otellerimiz daha rahat çalışacaklar. Ve ilimize önemli bir katkı sağlanmış olacak. Diğer bir proje çalışmamız ise hayvan dinlendirme istasyonudur.  Uzun yıllar düşünülen ama bir türlü faaliyete geçmeyen hayvan dinlendirme istasyonudur.  Afyon dışarda sadece lokumu ve soğuyu ile tanınıyor. Bütün Ege’den geçen hayvanlar burada dinlendirilecek.  Bu da yeni bir pazar oluşumu sağlayacak ve bölgemiz ihya olmuş olacak” dedi.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sizler gururumuzsunuz
Sizler gururumuzsunuz
Jandarmadan operasyon
Jandarmadan operasyon