Advert
Advert

Savaş’a desteğimiz tam

Orman ve Su İşleri eski Bakanı Veysel Eroğlu, Aydın AK Parti İl Binası’nda düzenlediği basın toplantısında, Cumhur İttifakı Aydın Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Savaş’a hükümet olarak destek verdiklerini açıkladı.

Savaş’a desteğimiz tam
Savaş’a desteğimiz tam Admin
Bu içerik 683 kez okundu.

Orman ve Su İşleri eski Bakanı Veysel Eroğlu, Aydın AK Parti İl Binası’nda düzenlenen basın toplantısında, İl Başkanı Ömer Özmen, Cumhur İttifakı Aydın Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Savaş ve AK Parti Aydın Milletvekilleri ile birlikte, partililerle buluşarak basın toplantısı düzenledi.

 Aydın’ın bir gönüllüsüyüm

Orman ve Su İşleri eski Bakanı ve AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Veysel Eroğlu yaptığı konuşmada, Aydın’ın bir gönüllüsü olduğunu ifade ederek, “Burada sizlerle birlikte olmanın gururunu yaşıyorum. Bakanlığım dönemimde Aydın’da en büyük yatırımları yapan bir kişiyim. Mustafa beyin Büyükşehir Belediye Başkanı olmasını bende gönülden arzu ettim. Cumhurbaşkanımız ve Genel Merkezimiz tarafından Aydın’a layık bir Büyükşehir Belediye Başkan adayı olarak takdir edildi. Gerçekten burada Aydın kazanacak. Mustafa Savaş beyin geçmişte baktığımızda büyük işler başarmış olduğunu görüyoruz. Kendisinin büyük projeleri var. Aydın’a böyle bir başkan yakışır. Hükümet olarak bizde arkasındayız. Cumhurbaşkanımızın Aydın’a karşı ayrı bir sevgisi var” dedi.

23,5 Milyarlık yatırım

AK Parti hükümetleri döneminde Aydın’a 23 Milyar tutarında yatırım yapıldığını ifade eden Eroğlu, “Yapılan bu yatırımın en büyük bölümü olan 5 milyar 170 milyon TL’si Bakanlığım döneminde orman ve su alanında yapılmıştır. Aydın’a barajlar, göletler, içme suyu temin tesisleri, dere ıslahları, ormancılık faaliyetleri gibi alanlarda çok sayıda proje kazandırdık. Aydın’a 11 baraj ve 7 gölet inşa ettik, hizmete aldığımız barajlardan biri, kendi sınıfında Dünya’nın 5’inci büyük barajı olan Çine Adnan Menderes Barajıdır. Cumhurbaşkanımız tarafından 2010 yılında büyük bir coşku ve heyecanla hizmete alınmıştır”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sözlerim çarpıtıldı
Sözlerim çarpıtıldı
Özel misafirler
Özel misafirler