Advert
Advert

Dirilişin gerçek mimarlarısınız

Afyon Yörükler Kültür ve Sosyal Yardımlaşma Derneği Kurucu Üyesi Lütfi Karabulut ve Yörük Beyleri, İyi Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Dr. Mahmut Koçak’ı ofisinde ziyaret etti.

Dirilişin gerçek mimarlarısınız
Dirilişin gerçek mimarlarısınız Admin
Bu içerik 521 kez okundu.

Derneğin kurucu üyesi Lütfi Karabulut, Koçak’a Yörükler Derneği olarak geçmişte yaptığı çalışmalardan dolayı vefa borçlarının olduğunu belirtti. Karabulut: “Mahmut Bey, Afyonkarahisar’ın yakından tanıdığı, AfyonkarahisarYörük Beyliği yapmış saygın bir şahsiyettir. Yörük ailesi olarak, İstanbul ve İzmir’ de olan büyüklerimizin de selamlarını getirdim. Çıktığı bu yolda kendisine başarılar diliyoruz. Derneğimize desteği ve hizmeti olan insanlara, vefa borcumuz vardır. Yörükler Kültür ve Sosyal Yardımlaşma Derneği siyaset üstü bir kuruluştur” dedi. Karabulut, Koçak’a başarılar dileyerek, “bu kutlu yürüyüşte Allah yolunuzu açık etsin”

Kültürümüzü yaşatıyorsunuz

Koçak nazik ziyaretlerinden dolayı Karabulut nezdinde tüm dernek üyeleri ve Yörük Beylerine teşekkürlerini ileterek, “Yörük kültürünün dirilişinin gerçek mimarları sizlersiniz. Türkiye’de unutulmaya yüz tutmuş büyük kültürümüzü yaşatarak bugünlere getirdiniz. Sizler benim gönül dostlarım ve yol arkadaşlarımsınız. Hiçbir zaman ben değil, biz vardık. Derneğimizi de en iyi noktaya taşıyacağız.Bana güç verdiniz. Afyonkarahisar’ı her alanda Türkiye’de konuşulan ve gezilmesi gereken bir şehir haline dönüştüreceğiz. Bizim meselemiz parti değil hizmet meselesi” şeklinde konuştu.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Posterler kaldırılacak
Posterler kaldırılacak
Acar’a yoğun ilgi
Acar’a yoğun ilgi