Türkiye bu seçimi bekliyor

Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Fatih Çetinkaya ve MHP heyeti, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti.

Türkiye bu seçimi bekliyor
Türkiye bu seçimi bekliyor Admin
Bu içerik 456 kez okundu.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Fatih Çetinkaya, MHP İl Başkanı Mehmet Kocacan, Afyonkarahisar Belediye Meclisi Üyesi Bekir Özerdem, MHP İl Başkan Yardımcısı Halil Kocaşaban ve MHP heyeti, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası’nı (ATSO) ziyaret etti. Ziyarette ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, ATSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mustafa Gül, ATSO Meclis Katip Üyesi Osman Erdem, ATSO Yönetim Kurulu Üyeleri Hayrettin Güzbey ve Hacı Sait Evrenkaya hazır bulundu.

“AFYON’DAKİ YATIRIMCILARI SEVİYORUZ”

Ziyaret hakkında açıklama yapan MHP Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Fatih Çetinkaya, “Başta mermer olmak üzere, ülkemize ve memleketimize döviz girişi sağlayan fedakar yatırımcılarımızı çok önemsiyorum. Ticaret ve Sanayi Odamız, aylık mevduat faizlerinin 2,5’lerde gezdiği bir dönemde yatırım yapan, risk alan, istihdam yapan insanların toplandığı, ekonomik anlamda bu işin çilesini çeken insanların toplandığı bir kuruluştur” dedi.

ŞEHİRLER BİRBİRİ İLE YARIŞIYOR

ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser ise ziyaret dolayısıyla teşekkür ederek başladığı konuşmasında “Türkiye heyecanla bu seçimi bekliyor. Bu seçimde yerel yöneticilerimizi seçmiş olacağız. Türkiye için ve şehrimiz için önemli. Çünkü şehirler de birbirleri ile yarışıyorlar. Son 10 senedir bizler, çalışmalarımızda yerel yöneticilerimizden, Sayın Bakanımız Prof. Dr. Veysel Eroğlu’ndan ve milletvekillerimizinden en üst düzey destek aldık. Afyonkarahisar belirli bir noktaya geldi ama çok daha iyi yerlere gelmesi lazım. Allah neredeyse bütün nimetleri Afyon’da toplamış. Bunu en iyi şekilde değerlendirmemiz gerekiyor. Bunu tek başına Ticaret ve Sanayi Odası’nın, tek başına Belediye’nin üstlenmesi mümkün değil” ifadelerini kullandı.

 

Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Fatih Çetinkaya Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Hüsnü Serteser Mustafa Gül Hayrettin Güzbey Osman Erdem
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tehlikeli yolculuk
Tehlikeli yolculuk
Anne dostu hastane
Anne dostu hastane