500 işçi alınacak vaadi

AK Parti Çobanlar Belediye Başkan Adayı Ali Altuntaş, projelerini açıklayacağı ilk toplantısını geniş katılımla gerçekleştirdi

500 işçi alınacak vaadi
500 işçi alınacak vaadi Admin
Bu içerik 1833 kez okundu.

Yatırımı gerçekleştirilecek tekstil şirketinin sahibi Hakan Çelik ile Çobanlarlılara seslenen Başkan Adayı Altuntaş, “Yatırımcımız ve Başkanımız Salih Alaka ile toplantı yaptık. Tekstil fabrikasının binasını nerede yapabiliriz, araştırmasını gerçekleştirdik. İnşallah 1 Nisan’dan itibaren fabrikanın yapımı için çalışmalara başlayacağız. Yüzde 90’ı bayan işçilerden oluşacak fabrikamızın acilen işletmeye açılması için belediye olarak her gayreti göstereceğiz” dedi. Çobanlar’ın ihracat yapan ikinci işletmesinin yine AK Parti zamanında açılacağını söyleyen Belediye Başkan Adayı Ali Altuntaş, “Amacımız, Çobanlar’da işsizliği sıfıra indirmek. Tekstil farikamızın sahibi Hakan Çelik’te sizlere konuyu enine boyuna anlattı.  Hedefimiz, Çobanlarımıza ikinci ihracat yapan fabrikayı kurulmasına vesile olmaktır” diye konuştu.

 

Yaparsa Ak Parti yapar

Çobanlar AK Parti Belediye Başkan Adayı Ali Altuntaş, 500 kişinin istihdam edileceği tekstil fabrikasının hizmete girmesiyle, kreş sorunu ortaya çıkacağını bildiklerini söyledi. Başkan Adayı Altuntaş, “Tekstil fabrikamızın yakınlarına kreş açılması için de çalışmalar yapıyoruz. Çobanlar’lı hanım kardeşlerimizin, hem ailelerine, hem Çobanlarımıza hem de ülkemize büyük katkıları olacaktır” diye konuştu. Çobanlar’a 5 bin başlık damızlık düve çiftliğinin kurulmasını sağlayan Milletvekili Sayın Ali Özkaya’ya minnet ve şükran borçluyuz diyen  Başkan Adayı Altuntaş, “Sadece hayvancılıkta değil, Çobanlarımıza doğalgaz getirilmesi için çalışan Milletvekilimiz Sayın Özkaya,  pancar üreticilerinin de derdine çare olmuş ve 20 Mart günü pancar paralarının ödenmesini sağlamıştır. Yaparsa AK Parti yapar” şeklinde konuştu.

 

AK Parti Çobanlar Belediye Başkan Adayı Ali Altuntaş 31 Mart 2019 Yerel Seçimler Afyonkarahisar
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Drone ile denetim
Drone ile denetim
Polise kürekle saldırdı
Polise kürekle saldırdı