“Turpun büyüğü heybede”

İYİ Parti Belediye Başkanı Dr. Mahmut Koçak düzenlediği basın toplantısında gündeme dair açıklamalarda bulundu. Projelerine yenilerini ekleyen Koçak, “Turpun büyüğü heybede” dedi.

 “Turpun büyüğü heybede”
 “Turpun büyüğü heybede” Admin
Bu içerik 860 kez okundu.

İYİ Parti Belediye Başkan Adayı Dr. Mahmut Koçak Parti il binasında düzenlediği basın toplantısında bugüne kadar açıklamış olduğu projelerin ayağı yere sağlam basan projeler olduğunu söyledi.

ADAYLARLA SORUNUMUZ YOK

31 Mart’ta yapılacak olan Belediye Başkanlığı seçiminde kendisiyle birlikte üç adayın yarıştığını belirten İYİ Parti Belediye Başkan Adayı Mahmut Koçak, “Öncelikle ittifak ortağımız CHP’ye teşekkür ediyorum. İl Başkanlığı ile çalışmalarımız uyum içerisinde devam ediyor. Şu ana kadar aday arkadaşlarla ve partileri ile herhangi bir sorunumuz olmadı. Üç adayda projelerimizi halkımıza anlatıyor. Sataşmalara girmiyorum. Halkımızda bizleri dinliyor. Tecrübelerimizi mezara götürecek değiliz.  Halkımız birimizi 5 yıllığına bu şehrin Belediye Başkanlığı görevine getirecek. Buna da hepimizin saygı duyması gerekir”

AFYONKARAHİSAR DEĞİŞECEK

Basın toplantısında yeni projelerini açıklayan Dr. Koçak, “Şehir içi ulaşımda minibüsçü esnafının da, halkımızın da mutlu olacağı toplu taşımacılık işine imza atacağız. Akıllı trafik yönetimi ile park sorununu çözeceğiz. Ucuz otoparklar üreteceğiz. İçinde Belediye Binası da dahil olmak üzere resme daireleri şehir merkezinden taşıyacağız. Bisiklet yolları yapacağız. Belediye imkanı ile Bisiklet parkları açacağız. Vatandaşlar Bisikletlerle yolculuk yapacaklar. Elektrik, su, doğalgaz, telefon, internet faturaları başta olmak üzere mahallelere ödeme noktaları açacağız. Hazırol Afyonkarahisar şehir içi değişecek. Turpun büyüğü heybede “ dedi.

ODAKHABER/AHMET SARLIK

İYİ Parti Belediye Başkan Adayı Dr. Mahmut Koçak Millet İttifakı Turpun büyüğü heybede 31 Mart 2019 Yerel Seçimler Afyonkarahisar
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tehlikeli yolculuk
Tehlikeli yolculuk
Anne dostu hastane
Anne dostu hastane