Eğitime tam destek

Eğitim Bir-Sen Afyonkarahisar1 No’lu Şube, Milli Eğitim Müdürlüğü ve Afyon Belediyesi ile ortaklaşa gerçekleştirilen Kitap Okuma Yarışmasının kitap dağıtım töreni Afyon Lisesi Konferans Salonunda gerçekleştirildi.

Eğitime tam destek
Eğitime tam destek Admin
Bu içerik 1212 kez okundu.

Eğitim Bir-Sen Afyonkarahisar1 No’lu Şube Başkanı Mustafa Arslan açılış konuşmasında; “Eşdeğer projeler içerisinde rekor seviyede öğrenci katılımı ile gerçekleşen dev bir projeyi uygulamanın milletimize, geleciğimize dair sorumluluğumuzun gereği olduğunu söyledi. Arslan, Eğitim çalışanlarının özlük ve özgürlükle ilgili mücadelesinin yanında, Eğitim ve Sosyal çalışmaları da önemsediklerini belirtti. Milli Eğitim Müdürümüze, özverili çalışan tüm ekibine, Okul müdürleri ve eğitim çalışanlarına teşekkürlerini iletti.

Özverili çalışıldı

Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın ise projenin paydaşı olmaktan çok mutlu olduğunu böylesi büyük bir projede Eğitim Bir-Sen Afyonkarahisar 1 No’lu Şubenin büyük bir özveri ile çalıştığını belirti. Afyon Belediye Başkanı Burhanettin Çobana katkılarından dolayı teşekkür etti. Çoban Eğitim Bir-Sen Afyonkarahisar1 No’lu Şube başkanı Mustafa Arslan ve ekibine özverilerinden ve eğitime katkılarından dolayı tebrik ve teşekkür etti. Bu projenin içinde olmaktan mutluluk duyduğunu belirten Çoban,proje ortağı Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın’a, Eğitim Bir-Sen Şube Başkanı Mustafa Arslan ve Yönetim Kuruluna teşekkür etti.

Eğitim Bir-Sen Afyonkarahisar Afyon Belediyesi Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın Afyon Belediye Başkanı Burhanettin Çoban
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sıralamalar belli oldu
Sıralamalar belli oldu
Tanker devrildi 1 yaralı
Tanker devrildi 1 yaralı