Görkemli açılış

AK Parti Sandıklı teşkilatı seçim bürosu halkın yoğun katılımı ile açıldı. Açılışa, İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen ile birlikte, milletvekilleri Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Ali Özkaya ve İbrahim Yurdunuseven ile birlikte Gençlik ve Kadın Kolları Başkanları da katıldı.

Görkemli açılış
Görkemli açılış Admin
Bu içerik 395 kez okundu.

Açılışta konuşan AK Parti İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen, “AK Parti vefanın adıdır ama AK partililer de vefanın adıdır. Burada gördüğümüz üzere eskimeyen ilçe başkanlarımız, kadın, gençlik kollarımız, yönetim kurulu üyelerimiz, her biriniz hoş geldiniz.Bu seçimde gönül belediyeciliği üzerine rotamızı çizdik. İnşallah AK belediyecilik devam edecektir. Sandıklımız başarılı ilçelerimizden birisidir ama buna rağmen 31 Mart içinde çalınmadık kapı girilmedik gönül bırakmayacağız. Hesap yapma, kitap yapma, tuzak kurma AK Parti'de olmaz. AK Parti'de hesabilik değil hasbilik vardır. Hasbilik olduğu için bugün hepimiz aynı çatının altında, bir masanın etrafında kalplerimizi kardeş kılan Allah'a hamdediyoruz. Biz bu yüzden hasbiyiz. Bu yüzden biz samimi ve cesaret sahibiyiz. Ben bu aileye mensup olmaktan dolayı çok mutluyum. Onur ve gurur duyuyorum”

AK Parti vefalı partidir

Belediye Başkanı Mustafa Çöl ise “Kuruluşundan bugüne kadar emek vermiş, bu parti için gönül vermiş bu kardeşlerimiz ile birlikteyiz. Başarımızın sırrı, birlik ve beraberliğimizde yatıyor. İnşallah biz 2014'te kazandığımız AK Parti belediyeciliğini, sizlerle beraber 2019'da tekrar kazanmak istiyoruz. Buna da inancım sonsuzdur. Ben bu vesileyle bugüne kadar çalışmalarında desteklerini esirgemeyen ilçe teşkilatına kadın kollarımıza gençlik kollarımızı canı gönülden teşekkür etmek istiyorum. Allah razı olsun. İnşallah zafer bizimdir” diye konuştu. AK Parti milletvekili İbrahim Yurdunuseven de “AK Parti vefalı bir partidir. AK Partililer de vefalı partilerdir. İnşallah 31 Mart günü ilimizde tüm Türkiye'de çok güzel sonuçlar alacağız. Sahada geziyoruz, çok güzel dönüşler var. Karşımızda da bir cephe var. Bu cephe de her türlü fitneyi görüyorsunuz.Bunu kazıdığınız zaman terör çıkıyor, bunu kazıdığınız zaman bu ülkeyi yok etmek isteyen insanlar çıkıyor. Biz, eğer vatan söz konusuysa gerisi teferruattır diyoruz

“Sandıklımız iyi bir noktaya geldi”

AK Parti milletvekili Ali Özkaya da “Sandıklımız iyi bir noktaya geldi. Ciddi bir altyapı ve hizmetleri var.Şehrin güzelleşmesi kalkınması devam ediyor. Önümüzdeki 5 yılda İnşallah şehircilik ile ilgili daha güzel yatırımlar olacaktır. Hastanenin şehrin dışında, ana yolun kenarında uygun bir yere taşınmasına, eski pancar şefliğine yapılacak cami, büyük bir külliyeye kadar birçok tesisler yapılacak” AK Parti Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu da konuşmasında, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan siyasetinin temelini samimiyet ve cesaret oluşturur. Samimi olmak cesur olmayı gerektiriyor. O yüzden de Sayın Cumhurbaşkanımız her defasında 'Korkaklar zafer anıtı dikemezler.' der. Çünkü bizim tanımımızda dürüstlük kalbinde ve zihninde olanı söyleyebilme cesaretidir” ifadelerine yer verdi.

 

Av. Hüseyin Sezen Prof. Dr. Veysel Eroğlu Ali Özkaya İbrahim Yurdunuseven 31 mart 2019 yerel seçimler
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sıralamalar belli oldu
Sıralamalar belli oldu
Tanker devrildi 1 yaralı
Tanker devrildi 1 yaralı