Mehmet Zeybek ile hizmet sürecek

31 Mart’ta yapılacak olan Yerel seçim çalışmalarını sürdüren AK Parti Afyonkarahisar il teşkilatı Milletvekilleriyle, il ve içe teşkilatları ve adayları birlikte örnek bir çalışmaya imza atıyor. Orman ve Su İşleri eski Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu ziyarette yaptığı konuşmada, “Belediye hizmetlerinin devamı Mehmet Zeybek ile sürecek” dedi.

Mehmet Zeybek ile hizmet sürecek
Mehmet Zeybek ile hizmet sürecek Admin
Bu içerik 1152 kez okundu.

Orman ve Su İşleri eski Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu  beraberinde Milletvekili İbrahim Yurdunuseven ile birlikte İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen, Merkez İlçe Başkanı Bülent Eser, Kadın Kolları Başkanı Ferda Ertürk, Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan ve AK Parti Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek ile birlikte Belediye Başkanı Burhanettin Çoban’ı ziyaret etti.

DESTAN YAZDIK

Belediye Başkanı Çoban’a yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür eden Milletvekili Eroğlu,” Belediyecilikte AK Parti destan yazan bir partidir. İşte görüyorsunuz. Hatırlayın; AK Parti’den önce Afyonkarahisar’ın halini hatırlayın. Bir köy iken şuanda gerçekten dünya şehirleri ile yarışan bir Afyonkarahisar var. Nerden nereye geldik bir bakarsanız. Kokarçay’ı Akarçay yapmakla Afyonkarahisar ne kadar gelişti. Bunun özellikle vurgulamak istiyorum. Afyonkarahisar şuanda Türkiye’de en mutlu 2’inci il. Mutlu insanlar şehri Afyonkarahisar’dır. Ayrıca teşviklerden faydalanan illerden birisidir Afyon. Sadece merkezi hükümet yatırımı 21 Milyar TL’dir. Bunun dışında afyon belediyemizin ve özel idaremizin yatırımlarını dikkate alırsanız. Yaklaşık 30 Milyar TL’den fazla Afyonkarahisar’a yatırım yapıldı.”

HIZLI TREN

“Bütün yollar Afyon’a çıkıyor ve yollar Afyon kaymağı gibi oldu” diyen Eroğlu, ulaşım alanında yapılan yatırımlara değindi. Eroğlu, “530 km bölünmüş yol ile destan yazıldı. Bir çok yol yapılamamıştı ve kamyonlar şehir merkezinden geçiyordu. Çevre yolları yapıldı. Aynı zamanda hızlı tren çalışmaları devam ediyor. En kısa sürede ilimize hızlı tren gelecek. Afyonkarahisar bir kademe daha yukarı çıkacak. Çünkü Ankara’dan ve İzmir’den, Konya’dan ve İstanbul’dan insanlar burada kaymaklı ekmek kadayıfı yiyerek hamama girecek. Dinlenmiş bir şekilde memleketlerine dönecekler. Belediye Başkanımız Burhanettin Çoban’ın yerine seçilecek olan Mehmet bey kardeşimiz başkanımızın başlatmış olduğu projeleri devam edecek. Halkımız güvenden istikrardan yanadır. Belediye hizmetlerimiz Mehmet Zeybek ile artarak devam edecektir.”

ODAK HABER/AHMET SARLIK

Afyonkarahisar 31 Mart 2019 Yerel Seçimler Prof. Dr. Veysel Eroğlu Burhanettin Çoban AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tehlikeli yolculuk
Tehlikeli yolculuk
Anne dostu hastane
Anne dostu hastane