Atletizm Geliştirme Projesi başlıyor

Türkiye Atletizm Federasyonu (TAF) tarafından yürütülen Atletizmi Geliştirme Projesi kapsamında düzenlenen il seçmeleri 09 Mart 2019 tarihinde yapılacak.

Atletizm Geliştirme Projesi başlıyor
Atletizm Geliştirme Projesi başlıyor Admin
Bu içerik 833 kez okundu.

Kocatepe Spor Kompleksi Atletizm Pistinde 09 Mart 2019 tarihinde saat 11.00’de Atletizmi Geliştirme Projesi kapsamında il seçmeleri gerçekleştirilecek. İl genelinde Atletizme yetenekli çocuk ve gençleri tespit etmek, Atletizm sporuna kazandırmak amacıyla yapılan bu organizasyon Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü sorumluluğunda, yerel yönetimler ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü koordineli olarak yürütülecek. 2007-2008 doğumlu Kızlar ve Erkekler 1500m ile 2005-2006 doğumlu Kızlar ve Erkekler 2000m kategorilerinde yarışlar düzenlenecek.

FİNAL TARİHLERİ BELLİ OLDU

2000 yılından itibaren uygulanan proje kapsamında 30 Mart 2019 tarihinde bölgelerde, 28 Nisan 2019 tarihinde ise Sakarya’da olacak.

“HEDEFİMİZ, VAR OLAN DEĞERLERİMİZİ KEŞFETMEK”

Katılımın oldukça yoğun olmasını beklediklerini ifade eden Afyonkarahisar Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü yetkilileri, ’’Elemelerimiz 9 Mart 2019 tarihinde ilimizde gerçekleştirilecek. Gerçekleştirilecek belirli kategorilerdeki yarışmalardadereceye giren sporcularımız belirlene tarihlerde ki final müsabakalarında ilimizi temsil edecekler. Kendilerine şimdiden başarılar diler, sporcuların yarışlara katılması konusunda hassasiyet gösteren Öğretmenlerimize teşekkür ederim. Hedefimiz Afyonkarahisar’da var olan değerlerimizi ortaya çıkarıp ülke sporuna hizmet etmeleri için elimizden gelen desteği vermek” ifadelerine yer verdiler.

Türkiye Atletizm Federasyonu Atletizmi Geliştirme Projesi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tehlikeli yolculuk
Tehlikeli yolculuk
Anne dostu hastane
Anne dostu hastane