Eğitime destek olacağız

Milliyetçi Hareket Partisi Sandıklı Belediye Başkan Adayı Mustafa Gürrel, 2018/2019 Eğitim Öğretim yılı ikinci dönemin başlaması nedeniyle, Sandıklı İlçesi İlk ve orta okulları ile liselere ziyarette bulundu

Eğitime destek olacağız
Eğitime destek olacağız Admin
Bu içerik 903 kez okundu.

Ziyaretlerde okulların sorunlarını dinleyen Sandıklı Belediye Başkan adayı Mustafa Gürel, okul idarecileriyle uyumlu çalışıldığında, okulların çözülemeyecek sorunlarının olmadığını, eğitim çalışanları ile istişare edildiğinde her türlü problemin üstesinden kolaylıkla gelinebileceğini belirtti., Mustafa Gürel, “Eğitim yatırımında tasarruf olmaz. Bizim başkanlığımızda okullarımızın ihtiyaçları için tüm imkanlarımızı seferber edeceğiz. Milli eğitim ve okullarımızla beraber, Sandıklı eğitiminin daha iyi yerlere gelmesi için çalışacağız” dedi.

Çocuklarımız rahatsız

Mustafa Gürel, “Her sabah ailelerimiz çocuklarını okula götürürken,  başıboş sokak hayvanlarından rahatsız oluyorlar. Çocuklar okullara korkarak geliyor. Biz, çocuklarımızın okullarına korkmadan gelmeleri için, başıboş sokak hayvanlarını, hayvan barınağına toplayacağız. Artık çocuklarımız korkmadan okullarına gidebilecekler.  Ayrıca çocuklarımızın zamanlarını daha iyi geçirebilmeleri ve sağlıklı birer bireyler olabilmeleri için, okul bahçelerinde, eğer bahçeleri uygun değilse de okullara en yakın uygun yerlerde sosyal aktivite alanları yapacağız” dedi.

 

Milliyetçi Hareket Partisi Sandıklı Belediye Başkan Adayı Mustafa Gürrel
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sıralamalar belli oldu
Sıralamalar belli oldu
Tanker devrildi 1 yaralı
Tanker devrildi 1 yaralı