Kaymakam Tortop, doğa yürüyüşüne katıldı

Sandıklı İlçe Kaymakamı Eflatun Can Tortop, Doğa Sporları Topluluğu’nun düzenlediği Kumalar Dağı’nın zirvesi yürüyüşüne katıldı.

Kaymakam Tortop, doğa yürüyüşüne katıldı
Kaymakam Tortop, doğa yürüyüşüne katıldı Admin
Bu içerik 413 kez okundu.

Sandıklı İlçe Kaymakamı Eflatun Can Tortop, Doğa Sporları Topluluğu'nun düzenlediği Kumalar Dağı'nın zirvesi yürüyüşüne katıldı.

Kaymakam Eflatun Can Tortop, Doğa Sporları Topluluğu'nun 2 bin 247 metre yükseklikteki Kumalar Dağı'nın zirvesine düzenlediği yürüyüşe katıldı. Kar kalınlığının yer yer 30 santime ulaştığı dağlık bölgede yaklaşık 15-20 kilometrelik yolu 6 saate yakın sürede yürüyen Kaymakam Tortop ve grup üyeleri, kar manzarasında fotoğraf çektirip, sıcak çay ve kahvaltı yaptılar.

“HERKESİ BEKLERİZ”

Doğa Sporları Topluluğu adına konuşan Asım Yıldız, "Her hafta pazar günü ilçemiz kırsalı ve köylerimizde arazilerde yürüyüş yaparak hem spor yapmış oluyor hem de doğayı tanımış oluyoruz. Bugün de saat 08.00'da yola çıktık. Kaymakamımız Eflatun Can da bize eşlik etti. Performansı için kendine teşekkür ederiz. Yürüyüşümüze herkesi bekleriz" dedi.

“İLK KEZ DOĞA YÜRÜYÜŞÜNE KATILIYORUM”

Kaymakam Eflatun Can Tortop da "57 yaşındayım, ilk kez doğa yürüyüşüne katılıyorum. Bu bir ilk olur inşallah, bundan sonra doğayla yakın günlerimiz geçer" diye konuştu.

Sandıklı İlçe Kaymakamı Eflatun Can Tortop Doğa Sporları Topluluğu Kumalar Dağı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tehlikeli yolculuk
Tehlikeli yolculuk
Anne dostu hastane
Anne dostu hastane