ATSO’dan yoğun katılım

Reel Sektör ile Finans Sektörü Diyalog Güçlendirme Toplantısı, Ankara JW Marriott Otel'de gerçekleştirildi. Toplantıya Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) adına yoğun bir katılım sağlandı.

ATSO’dan yoğun katılım
ATSO’dan yoğun katılım Admin
Bu içerik 1131 kez okundu.

ATSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mustafa Gül, ATSO Yönetim Kurulu Üyeleri Hayrettin Güzbey, Hacı Sait Evrenkaya ve Ahmet Anlıak, ATSO Meclis Üyeleri Halit Özutku, Mustafa Hancıoğlu, Fatih Mühsürler, 8. Meslek Komitesi (Ağaç ve Ağaç Ürünleri İmalat ve Satıcıları) Başkanı Davut Okyar, 28. Meslek Komitesi (Yaş Meyve Sebze Üretim ve Pazarlama) Başkanı Mehmet Ali Derer, 26. Meslek Komitesi (Emlakçılık Faaliyetleri) Başkanı Halil Koru, Meslek Komiteleri’ndeki üyeler Necat Özkan, Ertan Özkara, Selahattin Öztürk, Ali Eroğlu, ATSO Üyeleri Kadir Ayvalı, Mehmet Büyükkebabçı, Levent Alpata, Harun Arslan, Tuğba Vurgun, Hanım Tuba Yumuk iştirak etti.

Büyük fayda sağladı

Toplantı öncesinde basın yapılan basın açıklamasında, ATSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mustafa Gül de hazır bulundu. Basın açıklamasında, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu ile Türkiye Bankalar Birliği (TBB) Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Aydın toplantıların iki tarafın birbirini anlaması ve çözüm yolları geliştirmesi açısından büyük fayda sağladığına işaret ettiler.

ÇÖZÜM ÖNERİLERİKONUŞULDU

Basın açıklamasının ardından toplantı, Oda ve Borsa yöneticileri ile sektör temsilcilerinin yer aldığı salonda gerçekleştirildi. Toplantıda ATSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mustafa Gül, ATSO Yönetim Kurulu Üyesi Hayrettin Güzbey, ATSO Meclis Üyesi Fatih Mühsürler, ATSO 8. Meslek Komitesi Başkanı Davut Okyar ve ATSO 26. Meslek Komitesi Başkanı Halil Koru söz alarak kendi sektörlerinde yaşanan sorunları ve çözüm önerilerini dile getirdi.

Reel Sektör ile Finans Sektörü Diyalog Güçlendirme Toplantısı Ankara JW Marriott Otel Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası ATSO Yönetim Kurulu Üyeleri Hayrettin Güzbey
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tehlikeli yolculuk
Tehlikeli yolculuk
Anne dostu hastane
Anne dostu hastane