Cumhurbaşkanımıza simidi hazırlayın

Afyonkarahisar’ın markası olan Nazar Simit 6. şubesini şehrin merkezinde Özel İdare iş hanı altında halkımızın hizmetine açtı. Açılışta konuşan Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, “Cumhurbaşkanımız Mart ayında ilimize gelecek. Tereyağlı simidi hazırlayın” dedi

Cumhurbaşkanımıza simidi hazırlayın
Cumhurbaşkanımıza simidi hazırlayın Admin
Bu içerik 1050 kez okundu.

Nazar Simit’in açılışını dualar eşliğinde Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burhanettin Çoban gerçekleştirdi. Yapılan dua ve kesilen kurbanın ardından açılışı, Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burhanettin Çoban ve İşletme sahibi Çetin Sağlam eşi Dilek Sağlam yaptı.

Cumhurbaşkanımız gelecek

Açılış öncesi konuşmaya yapan Belediye Başkanı Burhanettin Çoban;”  Sayın Cumhurbaşkanımız Afyona gelmişti. Kendileri askeri havaalanına indi Adnan menderes bulvarı, İnönü Bulvarı ve Jandarma kavşağından Gazlıgöl kavşağına hareket ederken Nazar Simit’ten hanımefendi kardeşimiz karşıya geçtiler, Sayın Cumhurbaşkanımızı tereyağlı simit yemeye davet ettiler. Kendileri de peki geleyim dedi. Gerçekten o gün Nazar Simit’e uğradı. Tereyağlı simit ve diğer ürünlerden yedi. Tadı çok güzel Cumhurbaşkanımızda çok beğendi. Daha sonra 24 Haziran seçimleri için Afyon’a miting için geldiğinde kendisi hani benim tereyağlı simit dedi. Cumhurbaşkanımız o tadı unutmamış burada onu ifade etmek istedim. O gün Efendim bizim haberimiz yoktu olsaydı hazırlardık dedik. Fakat şimdiden söyleyeyim Cumhurbaşkanımız Mart ayında gelecek. Şimdiden tereyağlı simidi hazırlayın.” Dedi.

ODAKHABER/AHMET SARLIK

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Burhanettin Çoban Nazar Simit
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sıralamalar belli oldu
Sıralamalar belli oldu
Tanker devrildi 1 yaralı
Tanker devrildi 1 yaralı