Zeybek attı ama yetmedi 13-9

AK Parti Gençlik Kolları, AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek kaptanlığında Spor Basını’na karşı sahaya çıktı. Zeybek’in takımı oyuna etkili başlayarak Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan ile öne geçtiği maçta ilk yarıyı 2-1 önde tamamladı. İkinci yarıda etkili olan Spor Basını maçı 13-9 kazandı

Zeybek attı ama yetmedi 13-9
Zeybek attı ama yetmedi 13-9 Admin
Bu içerik 1015 kez okundu.

Kocatepe Spor Kompleksi’nde bulanan D4 Nolu Saha’da önceki gün akşam saatlerinde oynanan futbol maçında AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Türkiye Spor Yazarları Derneği Afyonkarahisar Temsilcisi Nadir Güzbey, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan, AK Parti Gençlik Kolları Yönetim Kurulu ve Üyeleri ve Spor Basını mensupları katıldı. Maçta ilk golü Başkan Ethem Karahan kaydederek takımını öne geçirdi. İlk yarının son anlarında Spor Basını Mustafa Kılınç ile eşitliği sağlasa da ilk yarıyı 2-1 Zeybek’in takımı önde tamamladı. İkinci yarıda oyuna golle başlayan ve eşitliği sağlayan Spor Basını oldu. Spor Basını’ndan ikinci yarıda tam 12 gol gelirken Zeybek’in de 4 gol attığı maçta takımdan ise toplamda 7 golle cevap geldi. Maçın sonunda 13-9 kaybeden AK Parti Gençlik Kolları rövanş isterken Spor Basını her zaman maç yapmaya müsait olduğunun altını çizdi.  Maçtan sonra; maça katılanlar Özsüt’te bir araya gelerek hem spor hem de siyaset üzerine sohbet etti.

Kazanan dostluk oldu

Maçta kaybetmelerine rağmen dostluğun kazandığına dikkat çeken AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan, “Basın mensubu ağabeylerimizle güzel bir dostluk maçı gerçekleştirdik. Biz gençlik kolları olarak bu maçtan çok keyif aldık. Ne kadar mağlup olmuş olsak da kazanan dostluk oldu diyoruz. Bu güzel organizasyon için TSYD Başkanı Nadir Güzbey’e ve teşriflerinden dolayı Belediye Başkan Adayımız Mehmet Zeybek’e çok teşekkür ediyorum” dedi. 

Projeler konuşuldu

Afyonkarahisar’ın her platformda sporuyla turizmiyle ve lezzetle anılması amacıyla hareket ettiklerini söyleyen Türkiye Spor Yazarları Derneği Afyonkarahisar Temsilcisi Nadir Güzbey, “AK Parti Belediye Başkan Adayımız Mehmet Zeybek ve AK Parti Gençlik Kolları ile beraber bir dostluk maçı yaptık. Tabi dostluk maçımızdan sonra bir araya geldik ve burada sporla ilgili önümüzdeki günlerde inşallah Belediye Başkanımızda makamına oturduğu günden itibaren sporla ilgili olabilecek katkılarını, projelerini konuştuk. AK Parti’nin bir geleneği var, bir alışkanlığı var, vaatler üzerine değil, tesislerin açılışıyla, hizmete girdiğinde bunları halkımızla paylaşıyor. Bugün içinde bulunduğumuz spor kompleksimiz biliyorsunuz ki AK Parti döneminde yapıldı. Kapalı spor salonundan diğer spor tesislerine kadar sayın başkanın da il başkanlığı döneminde başlamış projeler var. Kendisiyle bir çok dosyayı ir çok projeyi konuştuk. Hepsine vakıf, hepsini yakından biliyor, takip ediyor, inşallah 1 Nisan itibariyle onları da yakından takip edeceğini bize kendisi de söyledi. Amacımız Afyon’un sporuyla, turizmiyle, lezzetiyle, anılması, Afyon’u bir adım daha ileriye götürmek. Bizde tüm basın mensupları olarak Afyon için her zaman birlik ve beraberliğimize devam edeceğiz. Kendisine de bu çıktığı yolda başarılar diliyoruz. Ama sahada da şunu gördük ki sayın başkan hat-trick yaptı, enerjisi hiç durmuyor maşallah. Kendisine başarılar diliyorum.” şeklinde konuştu.

Rövanşı yapılacak

Afyonkarahisar için devam eden ve yeni yapılacak projeler için Gençlik ve Spor Bakanı’ndan sözler alındığını söyleyen AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, “Bende sizlere teşekkür ediyorum. TSYD Başkanımız biraz övücü bir konuşma yaptı. Hat-trick değil de Allah razı olsun kalecimizin azizliği ile bazı golleri attık. TSYD Başkanımızın ifade ettiği gibi AK Parti olarak spora, sporcuya gerekli önemi veriyoruz” ifadesine yer verdi. Açıklamaların ardından yine Spor Basını ile AK Parti Gençlik Kolları kısa sürede karşı karşıya geleceği söylendi.

AK Parti Gençlik Kolları Afyonkarahisar AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek 2019 Mart yerel seçimler 31 Mart Yerel seçimler Türkiye Spor Yazarları Derneği Afyonkarahisar Temsilcisi Nadir Güzbey
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tehlikeli yolculuk
Tehlikeli yolculuk
Anne dostu hastane
Anne dostu hastane