BUNDAN SONRA AFYOK

İyi Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Dr. Mahmut Koçak, Afyok taraftar grubu ile bir araya geldi. Taraftar grubunun,“Geri döndü eski çocuklar, görmeyeli çok zaman oldu” ve “Büyük Başkan” tezahüratlarına Koçak, “En güzel günlerimiz henüz yaşamadıklarımız” diyerek karşılık verdi.

BUNDAN SONRA AFYOK
BUNDAN SONRA AFYOK Admin
Bu içerik 988 kez okundu.

İyi Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mahmut Koçak Afjet Afyonspor’u Türkiye’nin en çok konuşulan futbol takımı haline getireceğini ifade etti. Koçak: “Zor günleri beraber paylaştık. Afyok grubu denilince bizim de dönemimize mührünü vurmuş, adeta beraber yolculuk yaptığımız,  özlemini en derinden hissederken, hem tesisini hem şampiyonluğunu aynı yıl içerisinde yaşadığımız mor beyaz renklerin sevdası geliyor aklıma. Biz biriz, bir tane takımımız var. Sevdalısı olduğumuz mor beyazımız bizim ortak rengimiz. Hepimiz candaşız, yoldaşız” dedi.

Futbol okulları olacak

Futbol endüstrisi kuracaklarını belirten Koçak:“Her yıl kaç futbolcumuzu büyük takımlara gönderebildik? Bunun raporunu tutacağız. Takımlarımıza gelir kazandıracak futbol okullarımız olacak. Burada yaşına ve yeteneğine uygun olarak çocuklarımızı yönlendirerek spor kulüplerimize kazandıracağız. İlçe ve köylerden gelecek olan çocuklarımız için de kalacak yer temin edeceğiz. Aynı şehri yüceltmek ve yükseltmek konusunda bir olabilmeyi, beraber olabilmeyi küçük yaşlarda öğrenip gelecekler, mor beyaza sevdalı olarak yetişecekler”  dedi. Ahmet IŞIK

 

Mahmut Koçak Millet İttifakı İYİ Parti Afyonkarahisar AFYOK Büyük Başkan Belediye Başkan Adayı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tehlikeli yolculuk
Tehlikeli yolculuk
Anne dostu hastane
Anne dostu hastane