Advert

Her zaman yanındayız

Şuhut’un Eski Belediye Başkanı Nuri Oynağanlı ve ekibi, İyi Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Dr. Mahmut Koçak’a nezaket ziyaretinde bulundular. Oynağanlı, Koçak’ın her zaman yanında olduklarını belirterek çalışmalarında başarılar dilediler.

Her zaman yanındayız
Her zaman yanındayız Admin
Bu içerik 1670 kez okundu.

Eski Belediye Başkan Adayı Nuri Oynağanlı, Belediye Başkan Adayı Mahmut Koçak ile gönülden bağlı olduklarını ifade ederek: “Projelerinizi yakından takip ediyoruz ve destekliyoruz. Elimizden geldiğince yardıma hazırız. Seçim yarışında başarılar diliyorum” dedi. Koçak, teşekkürlerini ileterek: “Sizler gibi gönül dostlarımızın desteği çok önemli. Her zaman irtibat halinde olacağız. Manevi destekler bizleri ayakta tutarak güç veriyor. Amacımız öncelikle gönüllere girmek”  ifadelerini kullandı. Koçak ve Oynağanlı bir süre fikir alış verişinde bulunarak projelerle ilgili konuştular.

Şuhut’un Eski Belediye Başkanı Nuri Oynağanlı Mahmut Koçak 2019 Yerel Seçimler 31 Mart 2019 Mahalli İdareler Seçimleri İYİ Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Afyonkarahisar
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X

Notice: Undefined variable: time_q in /var/www/vhosts/afyonkarahisar.com.tr/httpdocs/theme/default/main.php on line 719
Üniformalı teröristler
Üniformalı teröristler
Akrones çalışanları eğlendi
Akrones çalışanları eğlendi