Esnafın gönlünde taht kurdu

AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek, yerel seçim çalışmaları kapsamında Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği Afyonkarahisar Şubesi ve Gazlıgöl Caddesi’ndeki esnaflarla ile bir araya geldi. Zeybek, “Projelerimizle Afyonkarahisar’ımızın çehresini ve siluetini değiştireceğiz" dedi.

Esnafın gönlünde taht kurdu
Esnafın gönlünde taht kurdu Admin
Bu içerik 814 kez okundu.

AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek, AK Parti Milletvekili Ali Özkaya, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Bülent Eser, Kadın Kolları Başkanı Ferda Ertürk, Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan ve partililerle birlikte Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği Afyonkarahisar Şubesi (TÜFAD) yönetimiyle bir araya geldiler. Zeybek, Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği Afyonkarahisar Şube (TÜFAD) Başkanı Mustafa Keser ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret etti. Bir TÜFAD üyesinin, Afyonkarahisar’ın spor branşlarının şu anki durumunun sorması üzerine Başkan Adayı Zeybek, “Belediye Başkanı olduğumuz takdirde futbol basketbol ve voleybolda ligde kalmak için her türlü desteği vereceğim” şeklinde konuştu.

Siluetini değiştireceğiz

Zeybek daha sonra Gazlıgöl Caddesi’ndeki esnafı ziyaret ederek, 31 Mart'ta yapılacak yerel seçimler için destek istedi. Zeybek, esnafın istek ve taleplerini dinleyerek tek tek not etti. Afyonkarahisar esnafının yanında olduklarını belirten Zeybek, kentte ticaretin hareketlenmesi için projeler geliştirdiklerini belirtti. Vatandaşlarla çay içip sohbet eden Zeybek, “Biz belediyecilikte gönül bağı kurmayı hedefliyoruz. Zira bizim bu seçimdeki hedefimiz gönül belediyeciliğidir. Bu şehirde doğmuş, büyümüş ve yaşayan birisiyim. Eğer halkımızın teveccühüne mazhar olursak, bu kentin geleceği noktasında yapmak istediğimiz önemli çalışmalar var” ifadelerini kullandı.

AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek 2019 Yerel Seçimler 31 Mart 2019 Mahalli İdareler Seçimleri Ali Özkaya Bülent Eser
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tehlikeli yolculuk
Tehlikeli yolculuk
Anne dostu hastane
Anne dostu hastane