Seçim öncesi 50 kişiye iş

Afyonkarahisar Belediyesi Park Bahçeler Müdürlüğü bünyesinde İşkur aracılığı ile 4 ay 24 gün süre ile çalıştırılacak olan 50 kişi noterin çektiği kura ile belirlendi.

Seçim öncesi 50 kişiye iş
Seçim öncesi 50 kişiye iş Admin
Bu içerik 807 kez okundu.

Afyonkarahisar’da istihdamı artırmak ve işsizliği azaltmak için harekete geçen İŞKUR, Resmi kurumlarda  geçici olarak çalışmak için başvuru yapan 4 bin kişiden 500 kişiye iş imkanı sağladı.  Sınavsız ve torpilsiz  gerçekleşen işçi alımları  başvuru yapanlar arasında noter huzurunda kura ile belirleniyor.

707 KİŞİ BAŞVURDU

Toplum yararı kapsamında, Afyonkarahisar Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü'nde geçici istihdam edilecek 50 kişi için kura çekildi. Afyonkarahisar Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü sosyal tesislerinde, noter huzurunda çekilen kuraya 707 kişi başvurdu. Afyonkarahisar 6. Noteri Cemile Çot tarafından gerçekleştirilen kurada işe alınacak 50 kişi belirlendi. Kurada ismi çıkan vatandaşlar, gerekli evrakları teslim ederek 7 Şubat'ta iş başı yapacak ve 4 ay 24  gün süre ile çalışacaklar. Kuraya katılan 707 kişi park bahçeler müdürlüğünün sosyal tesislerini doldurdu. Kura çekimini takip eden basın mensupları da noterin ricası üzerine çektikleri kura ile çalışacak kişilerin belirlenmesine vesile oldular

ODAK HABER/AHMET SARLIK

Afyonkarahisar Belediyesi Afyonkarahisar 6. Noteri Cemile Çot İŞKUR
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sıralamalar belli oldu
Sıralamalar belli oldu
Tanker devrildi 1 yaralı
Tanker devrildi 1 yaralı