Güçlü Afyon’u kuracağız

İyi Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Dr. Mahmut Koçak, Erenler Mahallesi’nde üniversite öğrencileri ve halkla bir araya geldi.

Güçlü Afyon’u kuracağız
Güçlü Afyon’u kuracağız Admin
Bu içerik 812 kez okundu.

Erenler Mahallesi Muhtarı Hurşit Sabri Çetin ve vatandaşların coşkulu kalabalığı ile karşılaşan Koçak,vatandaşlarla tek tek kucaklaştı. Adeta miting provasını andıran karelere sahne olan buluşmada Koçak’ın sözü sık sık alkışlarla kesildi. Gördüğü ilgiden memnun olduğunu dile getiren Koçak: “Güçlü Afyonkarahisar’ı sizlerle birlikte inşa edeceğiz” dedi. Erenler Mahallesi Muhtarı Hurşit Sabri Çetin, Koçak’a çalışmalarında başarılar diledi. Erenler Mahallesi’nin sorunlarından bahseden Çetin ilk olarak altyapı ve imar problemlerinin çözülmesi gerektiğini belirtti. Çetin, içme suyu ve park alanlarının azlığının öğrencilere ve mahalle halkına olumsuz etki ettiğini söyleyerek çözüm bulunmasını istedi. Ayrıca hekim azlığından da yakınan Çetin, bir hekim olarak Koçak’tan bu sorunun özellikle çözüme kavuşturulması gerektiğini vurguladı. Erenler hakkında çıkan haberlere de değinen Çetin: “Erenler ve öğrenciler hakkında duyduğumuz olumsuz yorumlara üzülüyoruz. Öğrencilerimiz bizim de çocuklarımız. Onlara her zaman sahip çıkacağız” şeklinde konuştu.

Gönlümde ayrı yeri var

Koçak Erenler ’in gönlünde farklı bir yeri olduğunu söyleyerek: “Biz birbirimizi iyi tanırız, biz bugüne kadar Erenler’ den Ankara’ya gelen hastalarımızı, misafirlerimizi en iyi şekilde ağırladık. Onlara hiçbir zaman sırtımızı dönmedik, telefonlarımızı kapatmadık, seçimden seçime hatırlayanlardan olmadık. Gün oldu haksızlığa uğradık, Erenler ayağa kalktı kardeşimize haksızlık yapılıyor diyerek bize sahip çıktı. Erenler vefalıdır. Biz size sarıldıkça kudret alıyoruz, milletimizden güç alıyoruz” ifadelerini kullandı.  Erenler Mahallesi’nde ki imar problemini çözeceğini belirten Koçak: “İlk işim imar planı olacak. Kimseye ayrıcalık yapmadan adaletli bir imar planı oluşturacağım. Arazi yönetimini milletimizin hizmetine sunacağız.  Ada bazlı imarlaşmayı getireceğiz. Arazinin depreme dayanıklılığı, altyapısının kaç kata kadar izin verdiğini çıkararak ona göre yerleşme planlarını düzenleyeceğiz. 1 ada içerisindeki her apartman aynı kat sayısına sahip olacak. 7 gün24 saat önünde ambulansı hazır bulunan doktoru, hemşiresi hazır bakım hizmeti uygulamamız ile de sağlık sorunlarını çözeceğiz. Biz sizleri sağlıklı yaşatmak mecburiyetindeyiz” dedi. 

Afyonkarahisar Erenler Mahallesi 2019 yerel seçimler afyonkarahisar iyi parti afyonkarahisar
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sıralamalar belli oldu
Sıralamalar belli oldu
Tanker devrildi 1 yaralı
Tanker devrildi 1 yaralı