KRİZ MART SONU ARTACAK

Demokrat Parti Genel Başkanı Afyonkarisar Milletvekili Gültekin Uysal Demiryol-İş Sendikasının olağan genel kurulunda yaptığı konuşmada, “Mart ayı sonrasında ülkemizi çok büyük krizler beklemektedir. Artan işsizlik oranı, çift haneli enflasyon oranını TÜİK ile küçük gösterdiler” dedi.

KRİZ MART SONU ARTACAK
KRİZ MART SONU ARTACAK Admin
Bu içerik 2537 kez okundu.

Demokrat Parti Genel Başkanı Afyonkarahisar Milletvekili Gültekin Uysal yaptığı konuşmada, “Millete yapısal engeller konuluyor. Türk-İş Genel Başkanı hükümeti eleştirdi. Aldı cevabını. Sendikalar siyasetin arka bahçesi olmamalı” dedi. Uysal, “Tarihi geriye doğru akıtırsak sana farklı bir istikamette gittiğimizi de bu şehirde düşmek isterim. Elbette siyasetin içerisinde rekabet eden unsurlar kendi cephelerinden kendi kaderini kendi propagandalarını da yapacaklardır” dedi.

Doğru sorular sorulmalı

Uysal, insanların kendilerine sorular sorması gerektiğini ifade etti. Uysal, “TBMM başta olmak üzere demokratik modelimizin problemleri daha da ağırlaştı. Bir sürece kişileri merkeze alarak yapılacak sistem değişikliği bile bilemeyeceğimiz bir düzenlemelerle Türkiye'nin mesafe alabilme imkanı yoktur. İstinat noktasını millete koymadan bugün yapısal olarak bireylere ve millete siyaseti bizim yapısal engelliler oluşturduğumuz böyle bir süreç içersinde problemlerimizi başta da altını çizmeye çalıştım. Doğru sorular sormak önemli." Dedi.

ODAK HABER/AHMET SARLIK

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
AFJET’ten tek gollü galibiyet
AFJET’ten tek gollü galibiyet
Sağlıklı beslenma anlatıldı
Sağlıklı beslenma anlatıldı