Şehre katkı sağlar

Afyonkarahisar’da kısa bir süre sonra açılacak olan DoubleTreeBy Hilton’un yatırımcısı İbrahim Altınpınar ve Otel yöneticileri, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser’i ziyaret etti.

Şehre katkı sağlar
Şehre katkı sağlar Admin
Bu içerik 677 kez okundu.

Afyonkarahisar’da Selçuklu Mahallesi Ali Çetinkaya Bulvarı’nda inşa edilen ve bir süre sonra açılacak olan DoubleTreeBy Hilton’un yatırımcısı, iş insanı İbrahim Altınpınar, Otel Genel Müdürü Sayit Önay ve Otel Satın Alma Müdürü Hilal Ongun, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser’i ziyaret etti.

ÜST SEGMENT MARKA

Ziyarette, otel hakkında bilgi veren işadamı İbrahim Altınpınar, DoubleTreeBy Hilton’un Hilton Oteller Zinciri’nin üst segmente hitap eden markaları arasında olduğunu belirtti. Altınpınar, Otel’in hem Afyonkarahisarlılar hem de şehir dışından gelecek konuklar tarafından beğenileceğine inandığını kaydetti. ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser ise ziyaret dolayısıyla memnuniyet duyduğunu belirtti.Serteser, DoubleTreeBy Hilton’un, hizmeti ve kalitesi ile şehre önemli katkılar sağlayacağını düşündüğünü dile getirdi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tehlikeli yolculuk
Tehlikeli yolculuk
Anne dostu hastane
Anne dostu hastane